دستگاه پخت ترکیبی فر رشنال مدل 62

دستگاه پخت ترکیبی فر رشنال مدل 62

قیمت : موجود نیست

ابعاد : طول 85 عرض 78 ارتفاع 79 سانتیمتر

تلفن ارائه دهنده : 09378003488 ساسان پرتو

دستگاه پخت ترکیبی با شش سینی سایز یک یکم ، این دستگاه قادر به کباب یا گریل کردن ، بریان کردن ، طبخ کردن با فر ، پخارپز کردن ، آرام پز کردن ، بی رنگ کردن ، آب پز کردن میباشد و همچنین توانایی انجام قابلیت های ذکر شده را صرف نظر از اینکه آیا شما قصد آماده نمودن گوشت ، ماهی ، ماکیان ، سبزیحات ، خوراک های که تخم مرغ در آنها استفاده شده ، محصولاتی که برای پخت نیاز به فر دارند مثل کیک ، نان یا دسرها اعم از 30 یا چندین هزار وعده غذایی را دارد ، این دستگاه سلف کوکینگ یک همکار عالی برای شما در رستوران ، هتل ، تیهه غذا یا صنعت خدمات غذایی می باشد.

دستگاه پخت ترکیبی مدل 62 رشنال

دستگاه پخت ترکیبی مدل 62 رشنال
در گذشته آشپزها نیاز به وسایل خاصی مانند گریل ، اجاق گاز ، فر ، ماهی تابه داشتند تا همراه با صرف زمان بسیار زیاد و تلاش طاقت فرسا بتوانند یک وعده غذایی مطلوب آماده نمایند ولی امروزه شما تنها نیاز به این چهار عملکرد کمکی هوشمند دارید تا پشتیبان بی نظیر شما در کارهای آشپزخانه تان باشد.
مدل ۶۱ برقی و گازی
ظرفیت ۶ x 1/1 GN
تعداد غذاها در هر روز ۸۰-۳۰
چیدمان بصورت طولی ۱/۱, ۱/۲, ۲/۳, ۱/۳, ۲/۸ GN
عرض ۸۴۷ میلیمتر ۱.۰۶۹mm
عمق ۷۷۱ میلیمتر ۹۷۱mm
ارتفاع ۷۸۲ میلیمتر ۷۵۷mm
ورودی آب R 3/4 “
خروجی آب DN 50
فشار آب ۱۵۰-۶۰۰ kPa یا ۰.۱۵-۰.۶ Mpa
برقی
وزن ۱۱۲.۵ کیلوگرم
بار متصل ۱۱ کیلووات
فیوز ۳ x 16 A
اتصال به برق ۳ NAC 400 V
خروجی گرمای خشک ۱۰.۳ کیلووات
خروجی بخار ۹ کیلووات
گازی
وزن ۱۲۷ کیلوگرم
ارتفاع شامل مکنده هوا ۱۰۱۲ میلیمتر
نرخ الکتریکی ۰.۳ کیلووات
فیوز ۱ x 16 A
اتصال به برق ۱ NAC 230 V
اتصال گاز R 3/4″
گاز طبیعی/گاز مایع ۳B/P
حداکثر ۱۳ kw/ 14 kw
خروجی گرمای خشک ۱۳ kw/ 14 kw
خروجی بخار ۱۲ kw/ 13 kw
ظرفیت ۶ x 2/1 GN / 12 x 1/1 GN

دستگاه رشنال

دستگاه رشنال
رشنال Rational به شما کمک می کند که تمام ایده ها و افکار خود را به واقعیت تبدیل نمایید و شما با علاقه آشپزی کنید لذا با این دستگاه شما با همه پنج حواس خود آشپزی می کنید.
آیا یک سیستم پخت و پزی وجود دارد که همیشه غذا را به روشی که دقیقا شما می خواهید آماده کند ؟ آیا آن باعث الهام و کاهش برخی کارهای رومزه و طاقت فرسا است ؟ آیا پیوسته زمانی که به آن نیاز دارید آنجاست ؟ آیا آن به گونه ای که فقط و فقط مد نظر شماست کار می کند ؟
این سیستم پخت که ما آنرا برای شما ساخته ایم دارای یک دستگاه سلف کوکینگ ®SelfCookingCenter پنج حسی می باشد ، دستگاهی که یک پشتیبان عالی و بی نقص برای شما خواهد بود.
سلف کوکینگ ®SelfCookingCenter پنج حسی تنها سیستم پخت در دنیا است که دارای این پنج حواس می باشد به این دلیل که احساس می کند ، تشخیص می دهد ، پیشتر فکر می کند ، از شما می آموزد و حتی با شما ارتباط برقرار می کند.
این تجهیز جدید رشنال Rational نتیجه چهل سال تحقیقات در زمینه پخت و پز می باشد ، آن توسط آشپزها برای آشپزها توسعه یافته است در کنار یکدیگر با دانشمندان مواد غذایی ، فیزیکدانان و مهندسین ، توانیستیم باعث بالا بردن کیفیت غذا ، کارامدی و پخت هوشمندانه تا حد یک استاندارد جدید و قابل قبولی برای شما شویم ، یک معیار و استانداردی که دارای مزیت هایی است که شما قدردان آن خواهید بود.

دستگاه پخت ترکیبی

دستگاه پخت ترکیبی
حس میکند ، شرایط و وضعیت کنونی محفظه پخت و پایداری غذا را حس می کند.
تشخیص می دهد ، اندازه، مقدار بار و وضعیت محصولات و میزان برشته شدن را محاسبه می کند.
فکر می کند ، جلوتر فکر می کند و ایده های مسیر پخت را تعیین نموده تا شما را به نتیجه داخواهتان در زمان آشپزی برساند.
یاد می گیرد ، دستگاه روشهای پخت که شما ترجیح میدهید را فرا گرفته و بر طبق آنها عمل می کند.
ارتباط برقرار می کند ، دستگاه با شما ارتباط برقرار نموده و به شما آنچه که توسط رشنال Rational در حال انجام می باشد را نشان می دهد تا معیارهایتان را اجرا کند.

فر رشنال

فر رشنال
منحصر بفرد ، باهوش و مفید ، شما به دنبال یک دستیار قابل اعتماد می گردید ، ما آنرا داریم دستگاه سلف کوکینگ پنج حسی
شما خواسته خود را از چگونگی غذاهایتان تعیین نموده و دستگاه سلف کوکینگ ایده های شما را به طور کاملا دقیق و قابل اطمینان پیاده سازی خواهد کرد ، برای ما و همیشه سرآشپز کسی است که درباره نتیجه نهایی تصمیم میگرد تا به نتیجه مطلوب و دقیق مورد نظر خود برسد.
دستگاه جدید می تواند باعث آرامش خاطر یک تیم آشپزی باشد ، این دستگاه بسیار مقرون بصرفه بوده ، آسایش خاطر شما را در انجام کارهای روزمره فراهم نموده و به شما آزادی بیشتری میدهد تا شما بتوانید بر روی کارهای مهمتری متمرکز شوید ، به این دلیل که در انتها ، تنها رضایتمندی مشتریان شما به حساب می آید.
به سادگی نتیجه دلخواه خود را وارد نموده ، غذا را داخل محفظه قرار داده و iCookingControl غذایتان را دقیقا مطابق با آنچه شما خواسته اید آماده میکند ، دستگاه حتی با شما ارتباط برقرار میکند تا نحوه پخت ، تصمیم های که در مراحل پخته توسط دستگاه گرفته می شود و همچنین تنظیماتی که بکار برده شده را به شما نشان دهد.

rational 5 senses manual

rational 5 senses manual
HiDensityControl® فناوری انحصاری با کارایی عالی برای یکنواختی منحصر به فرد ، کیفیت غذا و عملکرد پخت ۱۰۰% اشباع در بخار ، محرک هوا ترکیب شده تا ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت و بیشترین رطوبت زدایی محفظه پخت تا ۱۰۰ لیتر بر ثانیه
iLevelControl شما سریعتر خواهید بود اگر به سادگی به طور همزمان وعده های مختلفی را آماده کنید iLevelControl به شما نشان می دهد که کدام غذاها را می توان در کنار هم طبخ نمود اینکار زمان ، پول، فضا و انرژی شما را حفظ خواهد کرد.
Efficient CareControl سیستم پاکسازی خودکار منحصربفرد توانایی تشخیص کثیفی و رسوبات آهکی را دارد و آنها را تنها با لمس یک دکمه از بین میبرد.
به عنوان یک آشپز باتجربه ، شما میدانید که غذای شما چگونه باید باشد تا مشتریان تان آنرا بپسندند و این دقیقا چیزی است که شما مشخص خواهید کرد برای مثال اگر گوشت شما باید در درجات بالا و متوسطی کبابی شده و به رنگ قهوه ای تیره یا روشن درآید ، کنترل پخت من iCookingControl تمام مشخصات و خواسته های شما را به طور کاملا دقیقی بکار خواهد برد.
این تکنولوژی بسیار خوب عمل میکند تنها به دلیل اینکه چهل سال تجربیات با ارزش جمع آوری شده رشنال ، از جستجو و تحقیق در زمینه نحوه و مراحل پخت و تمام این تجربیات در این دستگاه تعبیه گردیده است.
دستگاه فوق خودش را با تنظیمات مطابق خواشته آشنا نموده و اگر شما از نتیجه به دست آمده رضایت داشته باشید ، آنها را در خود نگهداشته و هر زمانیکه شما و تیم آشپزیتان تمایل دارید قادر به دسترسی همه آنها فقط با فشار یک دکمه هستید ، همچنین بهترین نکته ای موجود در این باره این است که اصلا مهم نیست که آیا دفعه بعدی میخواهید مقدار غذای مورد نظر را تغییر دهید و آنرا کمتر یا بیشتر نمایید یا حتی آیا شما می خواهید اندازه محصول مورد نظر کوچکتر ، بزرگتر ، نازکتر یا ضخیم تر باشد ، خوراک شما همیشه و به طور دقیق به گونه ای که شما می پسندید پخته خواهد شد.
شما تنظیمات مورد نظر خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه مشخص نموده کنترل پخت iCookingControl ایده شما را پیاده سازی خواهد نمود.
میفهمد ، می آموزد ، ارتباط برقرار میکند.

rational self cooking centre manual

rational self cooking centre manual
دستگاه به این روش عمل میکند :
دستگاه سلف کوکینگ خودپز مرکزی پنج حسی اندازه ، مقدار بار و وضعیت محصولات تان را دریافت و تشخیص می دهد و اندازه مناسب برای برشته شدن و همچنین رنگ برشتگی را خودش محاسبه میکند ، مطابق با نتیجه مطلوب ، دستگاه تصمیم های ضروری و مورد نیاز را خواهد گرفت و دما ، زمان پخت ، سرعت هوا و وضعیت محفظه پخت را تنظیم نموده که با نیازمندیها غذایتان متناسب باشد.
به محض ایجاد تغییراتی در تنظیمات توسط دستگاه ، سیستم پخت شما را به وسیله صفحه نمایش مطلع خواهد ساخت و همچنین به شما دلیل تغییر تنظیمات را نشان خواهد داد بنابراین نه تنها شما کنترل کاملی بر روی نتیجه دارید بلکه در صورت تمایل میتوانید به صورت مداوم بر روی آن نظارت داشته باشید.
برخی اوقات شما می خواهید به صورت دستی با دستگاه کار کنید.
همچنین شما بطور کاملا طبعیی توانایی اعمال تمام تنظیمات که آنها را بصورت دستی نوشته اید تا درجه یا درصد دقیق به سلف کوکینگ مرکزی پنج حسی را دارید ، شما همچنین بهترین بخارپز ترکیبی رشنال را در اختیار دارید که کاربردی ، کامل ، سنتی می باشد.
دستگاه فوق همچنین شامل بخارپز ترکیبی میباشد ، طریقه پخت بخار از ۳۰ درجه – ۱۳۰ درجه سانتی گراد ، کارامدترین مولد بخار تازه با کنترل تولید بخار جدید است که دماهای بخار ثابت ، دقیق و همچنین حداکثر اشباع بخار را تضمین می نماید ، نتایج خودشان گویایی این حقیقت هستند که محصولات به هیچ عنوان خشک نمی شوند ، حفظ و نگهداری رنگهای اشتها آور ، مواد مغذی و ویتامین ها همه ضمانت شده است ، حتی غذاهای بسیار حساس مانند کرم کارامل یا کیک های میوه با حداقل تلاش به بهترین شکل آماده خواهند شد ، حتی در مقادیر بسیار زیاد.
طریقه پخت هوای گرم از ۳۰ درجه – ۳۰۰ درجه سانتی گراد ، هوای گرم از همه اطراف به دور غذا میگردد و سریعا با توجه بر میزان پروتئین گوشت حرارت را تنظیم می نماید ، این سبب می شود که به طور شگفت انگیزی پروتئین گوشت حفظ شده و داخل گوشت کاملا آبدار بماند ، هوای گرم ثابت تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد ، امکان صرفه جویی در انرژی حتی در زمانیکه دستگاه کاملا پر از غذا شده است را فراهم می کند.
طریقه پخت ترکیبی از ۳۰ درجه – ۳۰۰ درجه سانتی گراد ، در این روش فواید بخار گرم با مزیت های هوای گرم ترکیب شده است ، این فرایند باعث تولید محصولات برشته شده ترد و آبداری میشود و زمان طبخ را به شکل با قابل توجهی کاهش میدهد و ۵۰ درصد کارایی پخت را افزایش میدهد.
بهینه سازی هوای محفظه پخت ، کنترل کلیما پلاس ClimaPlus میزان رطوبت در محفظه پخت را اندازه گیری می کند و جو ایده آلی را تا دقت یک درصد تنظیم میکند ، تردی کبابها که سوخاری شده و نیز آبدار بودن آنها را تضمین میکند.
دارای پنج سرعت هوا برای هر محصول شما میتوانید سرعت هوا را متناسب با آن انتخاب نمایید.
رطوبت ، رطوبت با دقت بالا برای پخت محصولاتی مانند نان و شیرینی اندازه گیری شده است.
خنک کردن ، فن کمکی خنک کننده به خنک نمودن محفظه پخت را تسریع می بخشد.
دمای پخت هسته مرکزی ، به منظور آماده سازی محصولات با نتایج پخت بسیار دقیق استفاده میشود.
پخت دلتا-تی Delta-T ، تفاوت دائمی میان دمای هسته مرکزی و دمای محفظه پخت تضمین میکند که گوشت نرم باقی بماند و تعداد تکه ها را افزایش میدهد.
برنامه ریزی دستی ، ۱۲۰۰دارای اسلات برنامه ریزی تا ۱۲ مرحله میباشد.
خواسته شما یک دستگاه سریع و انعطاف پذیر میباشد.

rational scc 62 service manual

rational scc 62 service manual
ارتفاع پایین قفسه برای حداکثر رساندن ایمنی کار
ارتفاع بالاترین قفسه ۱.۶۰ متر در تمام اندازه های واحد میباشد
چفت قاب درب جدایی ناپذیر
چفت قاب درب بطور دائمی خشک میباشد حتی در صورتی که درب باز است بنابراین هیچ گودال آبی بر روی کف دستگاه شکل نمی گیرد.
بدون درنظر گرفتن اینکه آیا بک قفسه فر متحرک مورد استفاده قرار گرفته است ، مکانیزم آب بندی صحیح بدون یک صفحه آب بندی اضافی کار میکند و به هیچگونه بخار و یا انرژی اجازه گریز نمیدهد.
نرده های معلق نرده های به شکل یو U تضمین می کنند که گریل ها و صفحه ها در هنگام بیرون آمدن قادر به کج شدن نیستند.
درب چند شیشه ای تهویه مناسب پوشش حرارتی بازتاب دهنده دمای تماسی را پایین نگاه می دارد پاکسازی ساده بین قاب ها و چفت درب با یک تابع قطع کن برای شما کارکرد آسان و مطمئنی را فراهم میکند.
طول بارگذاری به این معنی است که ظروف ۱.۳ و ۲.۳ GN می توانند مورد استفاده قرار گیرند و پر و خالی نمودن این ظروف آسان میباشد به دلیل اینکه شعاع دهانه گشودن کوچک است به ندرت گرما قادر به گریز است هدر نمیرود.
دوش دستی دارای حق امتیاز شیر بی نهایت متغیر و تنظیمات ارگونومیک بطور قابل توجهی دشواری شستشو را تسهیل نموده است ، آب را پر یا اضافه می نمایید ، سیستم خودکار مکشی و مکانیزم خودکار قطع کن آب بهینه ترین ایمنی و بهداشت را تقدیم شما میکند که دقیقا مطابق با استانداردهای EN 1717 and SVGW انجمن سوئیس برای صنعت گاز و آب میباشد.
نمایشگر من با نمایشگر من استفاده از وسیله تان همواره آسانتر میشود ، به سادگی همه عملکردهایی را که مورد نیازتان نیست را از واسط کاربر حذف کنید و هر کاربر آنچه را که آنها باید ببیند خواهد دید.
۱۰ لیست بالا رشنال بطور خودکار ده مورد از بیشترین غذاهای که بطور مداوم توسط شما تهیه شده است را لیست نموده و به سرعت فشار یک دکمه آنها را در اختیار شما قرار میدهد.
انتقال تصاویر عکسهایی از غذاهای مورد نظر را به صفحه نمایش انتقال دهید و تصاویر خود را به غذاها اختصاص دهید.
دمای مرکزی را در شش نقطه اندازه گیری نموده و بطور خودکار موقعیت های ناصحیح را اصلاح می نماید همچنین برای مایعات یا محصولات کوچکی مانند کلوچه ها مناسب است.
کنترل هوا ClimaPlus Control اندازه گیری و کنترل مرکزی بطور کاملا اتوماتیک هوای محفظه پخت را که خودتان بصورت درصد تعیین نموده اید را حفظ میکند.
مولد بخار ، بخار صد درصد همیشه بهداشتی و تازه ، کیفیت غذای عالی و حداکثر اشباع بخار ، حتی در دمای پایین را ضمانت میکند.
آمیختن هوای متحرک دارای حق امتیاز گرما همیشه بطور بهینه ای انتشار می یاید به لطف علم هندسه بکار رفته خاص در محفظه پخت و گرداننده پروانه فن قدرتمند ، صرفه جو در مصرف انرژی، بطور هوشمندانه ای جهت چرخش را تنظیم نموده و منتاسب با هر محصولی سرعت چرخش را تنظم میکند ، این عملکرد کیفیت بسیار عالی غذاها حتی در زمانیکه محفظه کاملا پر است تضمین می نماید. عکس العمل سریع ترمز پروانه فن برایتان ایمنی به همراه دارد بخاطر اینکه در هنگام بازگشایی درب محفظه سریعا پروانه فن را خاموش می کند.
چربی زدا گریز از مرکز دارای حق امتیاز به معنی فیلتر چربی است که دیگر هیج نیازی به تغییر یا پاکسازی ندارد ، برای داشتن هوای تمیز محفظه پخت و تجربه کردن یک مزه بی عیب و نقص نیازی به تغییر فیلتر ندارید.
پورت یو اس بی USB این پورت به شما اجازه میدهد تا به آسانی داده های HACCP را مستندسازی کنید یا نرم افزار خود را با آخرین نتایج به دست آمده از پژوهش های پخت رشنال کاملا به روز نگهداری نماید.
ظروف جانبی مطابق با سایز استاندارد GN برای گریل کردن ، پخت ، کباب کردن ، سرخ کردن ، بخارپز کردن و تزیئنات و اتمام کار
با لوازم جانبی رشنال ، شما بهترین نتایج را از دستگاه فر ترکیبی خود خواهید گرفت ، از دستگاه استفاده بهینه نماید ، این امر سبب صرفه جویی در زمانتان میشود ، شما دیگر نیازی به انجام وظایف پیچیده ای مانند پاک کردن لکه ها یا کثیفی های سرسخت یا مداوما چرخاندن محصولات تان را با ظروف جانبی ما ندارید.
یکی از ویژگیهای خاص ظروف جانبی رشنال استاندارد GNانتقال بهینه گرما ، تنومندی و دوام بینهایت می باشد ، پوشش تریلکس که دارای خاصیت عالی نچسب است ، به برشته یا ته دیگ شدن کمک میکند ، در برابر سفیده کننده ها یا شوینده ها مقاوم است و برای استفاده در دماهای بالا مناسب است.
همه فرهای ترکیبی به صورت مدل های برقی و یا گاز ، با ابعاد یکسان ، اتصالات و خروجی موجود هستند ، همچنین نسخه های خاص متعددی موجود هستند که بطور کاملا بی نقصی توانایی تطبیق با شرایط آشپزخانه تان دارد.

در تاریخ 10 اردیبهشت 1400 این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09356107101 تورج امین فر

تلفن ارائه دهنده : 02144208871

دسته بندی : تجهیزات رستوران , فر کانوکشن

تعداد بازدید : 901


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : شرکت آشپزخانه ها

تلفن : 09356107101 تورج امین فر

تلفن : 09378003488 ساسان پرتو

تلفن : 02144208871

اینستاگرام : TourajAminfar

وبسایت : Www.Ashpazkhaneha.Com

آدرس : تهران ، بلوار مرزداران ، بعد از ناهید ، پلاک 198 ساختمان پارمیس ، طبقه چهارم ، واحد 16

اینستاگرام تورج امین فر

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 11022 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 12190 نفر

پربازدیدترین محصولات


دستگاه دیگ پخت برنج اتوماتیک چلویی نما مکعب استیل سایز300لیتر خط ساندویچی گریل و همبرگر با هود دستگاه اسپرسو ساز بیزرا یونیکا تک گروپ مخزن دار UNICA کافه بلانچ کرج عظیمیه میز استیل با پایه پاتروکی صنعتی رستورانی تاپینگ پیتزا و ساندویچ شش لگنه بارف زاویه دار آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


مهدی لسانی مقدم در تابلو تزیینی چوبی عکس کافه
سید مهدی در لابستر غذای دریایی خرچنگ خوراکی در رستوران لنیما تهران کاشانی
مسعودی در رستوران خانوادگی آریانا جاده فشم
اسماعیل آراسته در رستوران مسلم در بازار تهران
بهزاد خرمشاهی محمدآباد در پیتزا خاتون تهران شریعتی
رضا عزیزمحمدی در فست فود ویانا در یافت آباد بلوار معلم
مریم در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
David در لابستر غذای دریایی خرچنگ خوراکی در رستوران لنیما تهران کاشانی
سجاد خارستانی در فست فود ژیوان تهران نارمک
سجاد خارستانی در فست فود ژیوان تهران نارمک
اسماعیل غوثی راد در سماور 60 لیتری گازی استیل صنعتی

تماس با ما


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

آدرس شرکت : تهران ، بلوار مرزداران ، بعد از خیابان ناهید ، ساختمان پارمیس پلاک 198 ، واحد 16

آدرس کارخانه : تهران ، نرسیده به عوارضی تهران ساوه ، کوچه پارس فرغون ، پلاک 120