رستوران مسلم در بازار تهران

رستوران مسلم در بازار تهران

رستوران مسلم دارای غذاهای خوشمزه و حجیم که یکی از شلوغ ترین و پرسروصداترین رستوران های تهران که هميشه هم شلوغ هست و جلوش صف هستش ولی چون غذاها آمادست تا بشینید میارند.
آدرس : تهران ، پانزده خرداد ، بازار بزرگ ، نرسیده به سبزه میدان
امتیاز : ۵ از ۵
ته چین : خوشمزه و چرب با کلی گوشت البته رستوران مسلم سه مدل ته_چین داره که با مرغ و بادمجون ، با ماهیچه ، با گردن گوسفندی هست که تهچین غذا اصلی و پرفروش این رستوران محسوب می شود.
باقالی پلو با گردن : بیشتر شویدپلو بود تا باقالی پلو ولی عالی و خوش طعم ، گوشت لذیذ گردن یا ماهیچه و آبدار و چرب و مزه اصیل گوشت حفظ شده بود اما بوی دامداری هم نمیداد با برنج ایرانی و باقالی_پلو حجیم.
چلو کباب کوبیده کاردی : مزه گوشت گوسفندی رو میشه حس کرد و پلو زیادی هم داره که خوشمزه و حجیم هست و رستوانگردی و تهرانگردی جذابی در بازارتهران با میل کردن کباب کوبیده خواهید داشت.
صف طولانی : شلوغی و صف سنگین ولی روان هست و زود داخل می روید زیرا پرسنل به خوبی می توانند حجم زیاد مهمانان را مدیریت کنند.
اول پول : در همان اول که در صف هستید ، ابتدا پیش غذا و سالاد را برمیدارید و به صندوق می رسید تا غذا را انتخاب و حساب کنید بعد با فیش غذا باید میان همه میزهای پر ، صندلی خالی پیدا کنید ، توش كه ميري همه بغل هم نشستن دارن غذا ميخورن که چون فضای بزرگی دارند همیشه جا پیدا می شود.
بد مزه : سالاد و ماست و زیتون پروده ، مونده و بی مزه بود.
هميشه خيلى شلوغه و همه كيپ هم ميشينن و اگر صف براى ورود و شلوغى رو ديدين نا اميد نشين چون سرويس دهيشون منظم و با سرعت بالاست و تا ساعت ۶ عصر باز هست.
اینستاگرام : moslem.restaurant
رستوران مسلم بازار
بازار تهران ۱۵خرداد
تلفن: ۵۵۶۰۲۲۷۵_۵۵۸۹۹۸۳۴

رستوران مسلم بازار تهران

رستوران مسلم بازار تهران

رستوران مسلم بازار

رستوران مسلم بازار

سفارش آنلاین رستوران مسلم بازار

سفارش آنلاین رستوران مسلم بازار

رستوران مسلم
‌پانزده خرداد ، بازار بزرگ ، نرسیده به سبزه میدان
مسلم از ۱۱ صبح تا ۵ و ۶ عصر بازه
حجم غذاهوشون خصوصا ته چین خیلی زیاده و برای دو نفر کافیه
کیفیت تمام غذاهاشون هم خوبه

سفارش غذا از رستوران مسلم بازار

سفارش غذا از رستوران مسلم بازار

همچنان که در امتداد خیابان پانزده خرداد راه میروید ، یک صف طولانی در میان انبوه جمعیت نظر شما را جلب خواهد کرد. اگر اولین بار است به بازار تهران می‌روید حسابی تعجب خواهید کرد اگر بدانید این صف رستوران مسلم است. یک رستوران قدیمی و نه چندان بزرگ با طرفداران زیاد و غذاهای خوشمزه ای که به تنهایی می‌تواند دلیل رفتن شما به بازار برای دفعات بعدی باشد. اگر می خواهید طعم غذاهای مسلم را امتحان کنید ، نگران صف طولانی آن نباشید ، چون خیلی روان است و پرسنل به خوبی می توانند حجم زیاد مهمانان را مدیریت کنند.
رستوران مسلم یکی از شلوغ ترین و معروف ترین رستورانهای بازار تهرانه که به ته چین هاش معروفه، برخلاف اینکه فوق العاده شلوغه اصلا جای نگرانی از بابت اینکه برای نشستن سر میزتون معطل بشین نیست.
۵۵۶۰۲۲۷۵_۵۵۸۹۹۸۳۴

عکس صاحب رستوران مسلم بازار

عکس صاحب رستوران مسلم بازار

رستوران مسلم سفارش

رستوران مسلم سفارش

مسلم – سبزه میدان ‌
رستوران مسلم بازار از اون رستوراناي خوبه تو دل بازار كه هميشه هم شلوغه و جلوش صفه.
توش كه ميري همه بغل هم نشستن دارن غذا ميخورن و اينجوري به من نميچسبه واسه همين من هر وقت هوس غذاهاي مسلم و ميكنم يه پيك ميفرستم بره غذا بگيره و بياره.
مسلم به ته چيناش معروفه كه خيليم خوشمزه س ولي باقالي پلو با گردن و شيشليك و كباب كارديشم كه سفارش داديم خيلي خوب بودن.
آدرس: ‏سبزه ميدان تلفن:۵۵۸۹۹۸۳۴
این رستوران نزدیک بازار بزرگ تهران در خیابان پانزده خرداد هست و میشه گفت از شلوغ ترین رستوران های تهرانه و بدون شک خوشمزه ترین و اولین غذایی که اینجا میشه پیدا کرد تهچینه.
آدرس : تهران، بازار بزرگ‌ تهران.
ته چین مرغ : برنجشون فوق العاده خوش طعم و خوشبوو بود، مرغش مزه دار شده بود با رب و‌ آبپز نبود که هیچ‌مزه‌ای نداشته باشه، مقدار زرشکش‌بغایت زیاد بود، و اون یه تیکه بادمجون دوست داشتم بیشتر باشه اما همینقدرم عالی بود. بهشون گفتیم آب مرغ اضافه بیارن واسمون، ترکیبش با تهچین یه چیز غوغایی بود.
وااای از گردن، توو دهن آب میشد در این حد نرم و‌تازه و آبدار بود خیلی خوب طعم دار شده بود و مزه اصیل گوشت حفظ شده بود اما، بوی دامداری هم‌نمیداد.
اولش با یه صف بشدت طولانی رو به رو‌میشید که ممکنه منصرفتون کنه، اماا یه راسته بازار فقط سالن پاسه نشستنو سرو غذا هست، انقدر سریع ناهارتون اماده میشه و‌میشینید و‌ میخورید و‌تموم میشه که باورتون نمیشه ته صف بودین.
رستوران مسلم بازار بزرگ تهران
آدرس بازار بزرگ تهران سبزه ميدان رستوران مسلم
بهترین و‌معروفترین غذاش ته چین غذاهای مسلم اکثرا این قدر حجمشون بالاست مخصووصا تهچیناش دو نفرس .تهچیناش پر از زرشکو برنج زعفرونیو خلال پستش . مرغشم به انتخاب خودتونه که رون باشه یا سینه. کنارشم یه بادمجون همیشه‌میزارن(دو تا نصفه).
اول بازار تهران واقع شده و اگر تا حالا امتحانش نكردين حتما پيشنهاد ميشه، طعم غذا خوبه و حجم زيادى داره و قيمتاش خوبه
هميشه خيلى شلوغه و همه كيپ هم ميشينن و اگر صف براى ورود و شلوغى رو ديدين نا اميد نشين چون سرويس دهيشون منظم و با سرعت بالاست و تا ساعت ٦ باز هست.
غذايي كه ما گرفتيم باقالى پلو با گردن و يه سيخ كوبيده بود و در كنارش سالاد و ماست و زيتون و دوغ كه خوب بود.

رستوران مسلم

رستوران مسلم

رستوران مسلم قیمت منو

رستوران مسلم قیمت منو

وارد سبزه میدان می‌شوید متوجه صف طولانی رستوران مسلم میشوید. مردمی که تمام روز را با استرس و عجله دنبال کار‌های روزمره شان هستند اینجا باید حسابی صبر و حوصله به خرج بدهند. یک نفر بین مردم ژتون تقسیم می‌کند تا به نوبت از راهروی باریک و تاریک رستوران وارد سالن شوند.
معمولا فضای رستوران به حدی شلوغ است که مردم شانه به شانه هم روی میز‌ها می‌نشینند و غذا می‌خورند. ته چین، چلوکباب و باقلا پلو این رستوران اینقدر طرفداران پر و پاقرصی دارد که بعید است کسی از این شرایط و فضای تنگ اعتراض کند. با این همه رستوران مسلم خیلی قدیمی نیست و زمان تاسیس آن به حدود ۱۵ سال پیش بر می‌گردد.
رستوران مسلم از شلوغ ترین رستورانهای بازار هست که بی نظیرترین ته چین رو توی تهران داره، همیشه شلوغه ولی خیلی سریع براتون همه چیز رو آماده میکنن و غذای فوق العاده ش به تمام انتظارش می ارزه.
تلفن : ۵۵۶۰۲۲۷۵_۵۵۸۹۹۸۳۴
آدرس : تهران ، پانزده خرداد ، بازار بزرگ ، نرسیده به سبزه میدان
پیشنهاد می کنم اگر در بازار بزرگ تهران بودید برای میل کردن ناهار سری به رستوران مسلم بزنید که یکی از بهترین رستوران های بازار تهران هست.

در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ این مطلب نوشته شده است.

دسته بندی : بهترین ته چین تهران , بهترین چلو کبابی های تهران , بهترین رستوران های بازار تهران , بهترین رستوران های تهران , رستوران

تعداد بازدید : 6748


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

وبسایت : Www.Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : تهران ، بلوار مرزداران ، نبش ناهید ، ساختمان پارمیس ، طبقه چهارم ، واحد 16

تلگرام : گروه تلگرام آشپزخانه ها

اینستاگرام : صفحه اینستاگرام آشپزخانه ها

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 10863 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 17771 نفر

پربازدیدترین محصولات


لوبیا پلو با گوشت های چرخ کرده دیگ سرخ کن سه جداره مکعبی صنعتی استیل قطر70 دستگاه کباب ترکی سه سیخ رومیزی سفارشی دستگاه پخت برنج دم کن تک خانه ای ده من فر پیتزا ریلی دو ردیفه 200تایی کویر فر پخت پیتزا هرماگی ریلی سری 1456 آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


ساناز در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
دخی در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
زهرا زهرابب در ران مرغ سوخاری خانگی مدل کی اف سی
روزبه در فر پیتزا ریلی هرماگی سری 1154
وحید چنگیزی در کباب پز گازی خانگی استیل با هفت شعله چدنی
کاظمی در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
علی در سرخ کن دو لگنه گازی پایه دار کوچک
علی در سرخ کن مبله حرارت غیر مستقیم ترموستاتیک
مهرسا در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
ghazal در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
محیا در دستگاه میوه خشک کن صنعتی با 8 سینی استیل

تماس با ما


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

آدرس شرکت : تهران ، بلوار مرزداران ، نبش خیابان ناهید ، ساختمان پارمیس ، واحد 16

آدرس کارخانه : تهران ، نرسیده به عوارضی تهران ساوه ، کوچه پارس فرغون


طراحی سایت و سئو توسط 09356107101