اولین پیتزا فروشی تهران پيتزا داوود کوچه لولاگر

اولین پیتزا فروشی تهران پيتزا داوود کوچه لولاگر

پیتزا داوود قدیمی ترین پیتزافروشی تهران که سال هزاروسیصدوچهل تاسیس شده و داخل کوچه ای هست که سر کوچه درب داره اینجا فقط هفت مدل پیتزا دارد و هیچ پیش غذا و سالادی هم در منو آن دیده نمی شود ، با گذشت بیش از پنجاه سال هنوز در برخورد خوب با مشتری پایبند هستند و هیچ کدام از دکورها و ظاهر مغازه تغییر نکرده است ، از کالباس و سوسیس های بی کیفیت استفاده می کنند ولی در گذشته که تنوعی بین فراورده های گوشتی وجود نداشته محبوب و پرطرفدار بوده است.
آدرس : تهران ، خیابان جمهوری ، پل حافظ ، خیابان نوفل لوشاتو ، جنب بیمارستان مروستی ، کوچه لولاگر ، پلاک ۱۰
پیش غذا رایگان : مقداری کالباس داخل فویل آلومینیومی با سس کچاپ بیژن و پودر آویشن به مشتری می دهند تا غذا اصلیشان آماده شود.
پیتزا : روی یک خمیر نازک چند طبقه کالباس ضخیم با برش های نامنظم گذاشتن و روی آن را هم پنیر پیتزا ریختند ، خصوصیت بارز ظاهری این پیتزا اینه که ۱۰ قسمت میشه به جای ۸ قسمت ، در مجموع بابت پیش غذا و پیتزا تقریبا نیم تا یک کیلو سوسیس کالباس خام میگذارن جلوتون که کمترین درصد پروتئین درش نیست ولی نوستالژی جذابی هست.
فر پیتزا : قدیمی با دوتا المنت برقی در بالا و پایین فر که فقط مقداری زیر و روی پیتزا رو می پزه و بین پیتزا کاملا خام هست.
امتیاز : ۲ از ۵
دکوراسیون : سالن کوچک با صندلی های به هم چسبیده با دکور قدیمی ، مشتری ها روی صندلی پلاستیکی در وسط کوچه لولاگر می نشینند و درحالی که یک صندلی دیگر را به عنوان میز استفاده کرد‌ه اند پیتزایشان را می خورند.
جای پارک داخل کوچه ندارد ولی در خیابان نوفل لوشاتو جای پارک پیدا می کنید.
اینستاگرام pitza_davood
اولين پيتزا فروشي تهران تأسيس سال ۱۳۴۰
خيابان جمهوري.پل حافظ.خيابان نوفل لوشاتو.جنب بيمارستان مروستي.كوچه لولاگر.پلاك ١٠
تلفن ٦٦٧٥٨٣٣١/٠٩١٢٣٠٠٩٥٥٨

پیتزا داود

پیتزا داود

پیتزا فروشی

اولین پیتزا فروشی ایران

اولین پیتزا فروشی ایران

پیتزا داوود در کوچه لولاگر تهران اولین پیتزا فروشی تهران است. درباره پیتزا داوود که از سال ۴۰ تاسیس شده اما فقط عبارت اولین پیتزا فروشی تهران دلیلی برای معروف شدن اینجا نیست. بلکه ویژگی‌های خاص صاحب رستوران و به قول معروف اخلاق و منش آقا داوود است که خیلی‌ها را به خیابان نوفل لوشاتو می‌کشاند. همینطور مغازه خیلی قدیمی که بسیار کوچک است و همه مشتری‌های روی صندلی پلاستیکی در وسط کوچه لولاگر می‌نشیند و درحالی که یک صندلی دیگر را به عنوان میز استفاده کرد‌ه‌اند پیتزایشان را می‌خورند.
اگر بار اولی باشد که به پیتزا داوود می‌روید شاید بعد از دیدن ظاهر پیتزایتان تعجب کنید. چون داوود آقا روی یک خمیر نازک چند طبقه کالباس ضخیم گذاشته و روی آن را هم پنیر پیتزا ریخته و به دست مشتری می‌دهد. اینجا فقط هفت مدل پیتزا دارد و هیچ پیش غذا و سالادی هم در منو آن دیده نمی‌شود.
آقا داوود با گذشت بیش از ۵۰ سال هنوز بر استفاده از همان مواد اولیه قدیمی و به کار گیری همان رو‌ش‌ها در برخورد با مشتری پایبند است. هیچ کدام از دکورها و ظاهر مغازه تغییر نکرده است. فقط داوود آقا پیر شده و کار کردن برایش سخت شده است.
این کالباس‌ها که برش‌های نامنظم و ضخیم دارند از اول رسم این مغازه بوده و به عنوان پیش غذای رایگان به مشتری‌ها داده می‌شده است. کالباسی که شاید الان از نظر خیلی‌ها بی کیفیت باشد اما ۵۰ سال قبل که تنوعی بین فرآورده‌های گوشتی وجود نداشته، بسیار هم محبوب و پرطرفدار بوده است. پس اگر به اینجا رفتید مطمئن باشید که به یک سفر تاریخی به ۵۰ سال پیش می‌روید و خودتان را برای هر اتفاق غیرقابل پیش‌بینی آماده کنید.
خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر،پلاک۱۰
۰۲۱۶۶۷۵۸۳۳۱
ساعت کار رستوران ۱۱-۲۳

قدیمی ترین پیتزا فروشی های تهران

قدیمی ترین پیتزا فروشی های تهران

پیتزا

حس خوب نوستالژی پیتزا داوود باعث میشه هروقت حوالی کوچه لولاگر باشی حتما یه سری بهش بزنی.
فقط میتونم بگم عااااشقشم ، مزه و صفایی داره که هیچ جای تهران نمیتونید پیدا کنید لذت خوردن مارتادلای بی کیفیت و تیکه های کوچیک پیتزا با بوی اویشن و سس ادم و مست میکنه و خوردنش واااقعا میچسبه من که هر بار رفتم کلی خاطره شده واسم
من وقتی پیتزاهای اونجا رو میخورم هیچ وقت آنالیز نمیکنم که کیفیتش چطوره، موادش خوب هست یا نه فقط هر برش از پیتزا رو که میخورم لذت میبرم که مهمون عمو داوود و همکاراش هستم. کلی میخندیم باهاشون و بهمون خوش میگذره. هر از چند گاهی لازمه بهش سر بزنم
کیفیت پیتزا اصلا مناسب نبود و طعم خوبی نداشت. بیشتر مزه نان خشک با سس گوجه می داد. کالباسی هم که قبلش میدن بسیار بی کیفیته.
پيتزا داوود قديمي ترين پيتزايي تهرانه كه در كوچه لولاگر واقع شده كه خود كوچه خيلي داستانهاي جالبي داره و شنيدنش خالي از لطف نيست ،تنها كوچه قرينه تهرانه با معماري ديدني دوتا خونه ي روبروي هم كه براي برادران لولايي بوده . پيتزا داوود مغازه كوچكيه كه براي سفارش اسم كوچيك رو ميپرسن و قبل اماده شدن سفارش با ورقه هاي كالباس كه داخل فويل هست ازتون پذيرايي ميكنن ،روش درست كردن پيتزا مثل همون دوران قديمه كه اندازش كوچيكه و از كالباس و پنير تشكيل شده خيلي مخلفات مثل پيتزاهاي جاهاي ديگه نداره ونميشه مقايسه كرد،حال و هواي كوچه و نشستن روي صندليهاي پلاستيكي داخل كوچه و مرور داستاناش تجربه خوبيه.
به معنی واقعی کلمه خیلی بده یه مشت کالباس نیمه پخته با روکش پنیر اسمش شده مخلوط! با اقتدار بدترین پیتزای عمرم بود تنها بخش جذاب خود کوچه ی لولاگره که حس نوستالژیک عالی ای داره
اگر معده ضعیفی دارید اصلاً پاتونو اینجا نذارید، ولی اگر می‌تونید هر غذایی رو بخورید به یه بار امتحان کردنش می‌ارزه. به ازای هر دو نفر هم یه پیتزا سفارش بدید کافیه چون قبلش کلی کالباس می‌خورید.
اولین پیتزا فروشی ایران، ته یه کوچه که روبروش میز و صندلی های پلاستیکی و رنگی چیده شده. شاید دکور نداشته باشه یا فضای عالی، یا حتی بهترین پیتزای تهران رو سرو نکنه، اما حس نوستالژیکی که داره عالیه. وقتی سفارش میدین اسمتونو میگیره بعد خودش بهتون میگه چه تعداد پیتزا براتون کافیه. یه سری کالباس هم داره که خیلی ها طرفدارش هستن و بعضی هام اصلا طعمش رو دوست ندارن، اما چیزی که مشخصه اینه که اینجا، اولین پیتزا رو در ایران به دست مردم داده و ارزش امتحان کردن رو داره.
در مجموع بابت پیش غذا و پیتزا تقریبا نیم تا یک کیلو سوسیس کالباس خام میگذارن جلوتون. اگه با سوسیس کالباسی که کمترین درصد پروتئین درش هست میونه ندارین اصلا نرین. واسه نوستالژی هم فقط یه نگاه بندازید. ناگفته نمونه به نسبت انتظار پرسنل شون تمیز و مودب و خوب بودن. قطعا خیلی بهتر از غذاشون.
جای متفاوتیه،توی کوچه ای جالب که معماری متقارنی داره،این کوچه حتی در داره! قبل از غذا بهتون کالباس میدن توی فویل آلومینیومی و خود پیتزا هم متشکل از نون و کالباس و پنیره برای یه بار تجربه جای خوبیه و شنیدم که اولین پیتزایی تهرانه.

قدیمی ترین پیتزا فروشی تهران

قدیمی ترین پیتزا فروشی تهران

کوچه لولاگر

کوچه لولاگر

منو قیمت پیتزا داوود

منو قیمت پیتزا داوود

پیتزا داوود ، اولین پیتزا فروشی تهران ، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر.
آدما دو دسته اند اونایی که رفتن پیتزا داوود و اونایی که باید برن پیتزا داوود.
اینجا چند مدل پیتزا بیشتر نداره و همشون نوستالژی اینجا خودشون تشخیص میدن که چند تا پیتزا برای این تعداد افرادی که اومدن کافیه و نمیذارن بیشتر سفارش بدین، تا پیتزا آماده بشه براتون استارتر میارن که فکر کنم اولین بار در کل ایران و تهران ایده ارائه استارتر توسط پیتزا داوود بوده.
طبق اکثر روایات اینجا اولین پیتزا فروشی تهران که از سال ۱۳۴۰ داره فعالیت می کند
خصوصیت بارز ظاهری این پیتزا اینه که ۱۰ قسمت میشه به جای ۸ قسمت.
پیشنهاد می کنم اگر دنبال پیتزافروشی قدیمی نوستالژی در مرکز شهر تهران بودید سری به پیتزا داوود بزنید که یکی از بهترین پیتزا فروشی های تهران می باشد.

در تاریخ 20 شهریور 1400 این مطلب نوشته شده است.

دسته بندی : بهترین پیتزا فروشی های تهران , بهترین فست فود های تهران , فست فود

تعداد بازدید : 5147

فرزاد

1400/10/28 ساعت 21:53

تلفن : 09142182111

ایمیل : mohamadalimoqaddam@gmail.com

وحشتناک افتضاح از 16 نفری که با هم رفتیم حتی یک نفر یه ذره تأیید نکردند
اگه بقیه معرفی هاتون هم اینجوری باشه یاخدا


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

اینستاگرام : TourajAminfar

وبسایت : Www.Ashpazkhaneha.Com

اینستاگرام تورج امین فر

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 5371 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 12513 نفر

پربازدیدترین محصولات


کافه رستوران البا در تهران اباذر با سالاد کالاماری دستگاه فر مرغ بریان سبدی 42تایی کافه قنادی باکلاواچی با کنافه در سعادت آباد تهران دستگاه خمیر کن همزن هشت کیلوگرمی کانتر صندوق رستورانی کشو دار با نما سی ان سی ولکام آجر نسوز تنور فر پیتزا آجری سایز 10 در 15 دستگاه یخساز صنعتی سی کیلویی برما ایتالیا آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


محمد در رستوران کباب ناب بناب تهران آیت الله کاشانی
گندم در رستوران کباب ناب بناب تهران آیت الله کاشانی
سیامک گروسی در تابلو دیواری تزیینی فلزی برای پذیرایی کافه
مرشد ابوالحسنی در رستوران ایتالیایی آروما با غول کیک پیتزا در هروی تهران
مسعود خدادوست در رستوران کباب ناب بناب تهران آیت الله کاشانی
شف راد در راه اندازی خط تهیه مرغ سوخاری فست فودی
شف راد در راه اندازی خط تهیه مرغ سوخاری فست فودی
Iman در دستگاه خمیرگیر پانزده کیلوگرمی پیتزا فروشی
نازنین در کوفته تبریزی مجلسی با ادویه مخصوص
صادق آل محمدی در سماور گازی بیست لیتری استیل تنوره دار
کاوه امینی در دستگاه سوسیس کراکف پز 48قلاب ساندویچی

تماس با ما


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

آدرس شرکت : تهران ، بلوار مرزداران ، بعد از خیابان ناهید ، ساختمان پارمیس پلاک 198 ، واحد 16

آدرس کارخانه : تهران ، نرسیده به عوارضی تهران ساوه ، کوچه پارس فرغون ، پلاک 120