سنگ تراورتن ابیانه سفید چهل طولی نمای ساختمان

سنگ تراورتن ابیانه سفید چهل طولی نمای ساختمان

قیمت : 140هزار تومان

تلفن ارائه دهنده : 09191369425

سنگ تراورتن ابیانه چهل طولی با فراوری بالا مناسب برای نمای ساختمان و لابی هتل ها و صادرات که معدن این سنگ در استان اصفهان واقع شده است.
تراورتن ابيانه چهل طولي با فراوري بالا جهت كار در نماي ساختمان لابي هتل ها و صادرات قيمت اين سنگ از متري ۱۴۰ هزار تومان تا ۲۳۰ هزار تومان مي باشد.
سنگ تراورتن ابیانه
نسبت به تراورتن های مشابه از قیمت مناسبتری برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه معماران و سازندگان ساختمان قرار دارد درجات پایین تر تراورتن ابیانه در قسمتهایی از ساختمان که در معرض دید کمتری هست استفاده میشود.
معدن سنگ تراورتن ابیانه در استان اصفهان، شهرستان نطنز، روستای ابیانه واقع گردیده است.
سنگ تراورتن ابیانه دارای طیف رنگی کرم روشن، کرم تیره تا بژ میباشد که معدن سنگ تراورتن ابیانه از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد.
سنگ تراورتن ابیانه غالبا به صورت بی موج ( c) برش داده میشود و درجات خوب آن در نماهای ساختمان، نماهای رومی و کلاسیک بسیار مناسب است. از لحاظ رنگ و طرح شباهت زیادی به تراورتن آتشکوه دارد ولی تخلخل تراورتن اییانه از تراورتن آتشکوه بیشتر است دارای سورت بندی متفاوت است و درجات سوپر آن تم رنگی سفید و درجات پایین تر تم کرم و بژ دارای هاله های صورتی و قهوه ای است از آهک نسبتا بالاتری برخوردار است و بنابراین مقاومت سایشی کمتری دارد و ساب پذیری خیلی خوبی ندارد.
معدن سنگ تراورتن ابیانه در روستای ابیانه که این روستا یکی از بلندترین نقاط مسکونی در ایران است. ارتفاع از سطح دریا در این روستا ۲۲۲۲ متر می باشد. به اعتبار معماری بومی و بناهای تاریخی پرتنوعش از روستاهای مشهور ایران است. ابیانه با آب و هوای معتدل، دارای موقعیت طبیعی مساعدی است. این روستا به ثبت ملی نیز رسیده است.
تراورتن سفید

سنگ ابیانه سفید

سنگ ابیانه سفید

تراورتن ابیانه
تراورتن ابیانه دارای طیف رنگی کرم،روشن،کرم تیره می باشد.سنگ تراورتن ابیانه بسیار مناسب برای نمای ساختمان می باشد.معدن سنگ تراورتن ابیانه در اصفهان واقع شده است.
معادن تراورتن ابیانه در استان اصفهان، در نزدیکی نطنز، در روستای کمجان در نزدیکی مسیر ابیانه واقع شده است. به دلیل نزدیکی معادن سنگ تراورتن ابیانه به روستای زیبا و تاریخی ابیانه به آن تراورتن ابیانه می گویند. اصفهان قطب بزرگ فراوری و استخراج سنگ در ایران است.
رنگ تراورتن ابیانه، سفید و کرم روشن است که به صورت موج دار و بدون موج فراوری می شود که هر یک از این دو حالت، زیبایی خاص خود را دارد. اکثر سنگ های تراورتن، داری موج می باشند برای داشتن محصول موج دار، برش به صورت عمود بر موج انجام می شود و برای داشتن محصول بدون موج، برش در جهت موج سنگ انجام می شود که به آن کراس کات (cross cut) نیز می گویند.
تراورتن ابیانه به صورت بی موج فراوری می شود. تراورتن ابیانه بی موج دارای هاله های کمرنگ ابر و بادی است که باعث زیباتر به نظر رسیدن محیط می شود. رنگ زمینه سنگ تراورتن ابیانه پس از اجرا در محیط بعد از مدتی روشن تر می شود. تراورتن ابیانه کرم روشن کاربرد بسیار زیادی در تمام قسمت های ساختمان از جمله نمای ساختمان و دیوار های داخلی دارد. تلفیق سنگ های رنگی و متضاد با این تراورتن ابیانه در نما ساختمان، باعث جلوه ی بیشتر این سنگ می شود.
در فرآوری سنگ تراورتن ابیانه از ماستیک رنگ زمینه اصلی، جهت پرکردن منافذ سطح رویی سنگ استفاده می شود. تراورتن ابیانه سفید و کرم روشن به دلیل رنگ و طرح خاص از جمله تراورتن های پر کاربرد می باشد و بیشترین کاربرد آن در دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان و پله است. تراورتن ابیانه سفید بی موج سوپر و ممتاز به علت کیفیت بالا در بعضی از سنگ فروشی ها به جای سنگ تراورتن حاجی آباد به فروش می رسد. درجه پایین تر تراورتن ابیانه با رنگ کرم فرآوری و به بازار عرضه می شود با وجود کیفیت خوب این سنگ و شباهت زیاد آن با سنگ حاجی آباد، تراورتن ابیانه از قیمت مناسبی برخوردار است.
تراورتن ابیانه درجه یک
تراورتن ( Travertin) نوعی سنگ آهک متخلخل است که از دسته سنگ‌ های تزیینی به شمار می رود. این سنگ بجا مانده از رسوبات آبهای معدنی غارها یا چشمه‌های آب گرم یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها است که به صورت پهنه‌های نسبتا وسیع دیده می‌شوند.
سنگ تراورتن ابیانه دارای طیف رنگی کرم روشن، کرم تیره تا بژ می باشد که معدن سنگ تراورتن ابیانه از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. سنگ تراورتن ابیانه غالبا به صورت بی موج ( c) برش داده میشود و درجات خوب آن در نماهای ساختمان، نماهای رومی و کلاسیک بسیار مناسب است. سنگ تراورتن ابیانه از لحاظ رنگ و طرح شباهت زیادی به تراورتن آتشکوه دارد ولی تخلخل تراورتن اییانه از تراورتن آتشکوه بیشتر است.
سنگ تراورتن ابیانه دارای سورت بندی متفاوت است و درجات سوپر آن تم رنگی سفید و درجات پایین تر، تم کرم و بژ دارای هاله های صورتی و قهوه ای است. سنگ تراورتن ابیانه از آهک نسبتا بالاتری برخوردار است و بنابراین مقاومت سایشی کمتری دارد و ساب پذیری خیلی خوبی ندارد. سنگ تراورتن ابیانه نسبت به تراورتن های مشابه از قیمت مناسبتری برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه معماران و سازندگان ساختمان قرار دارد. درجات پایین تر تراورتن ابیانه در قسمتهایی از ساختمان که در معرض دید کمتری می باشد، استفاده میشود.
رنگ زمینه سنگ تراورتن ابیانه پس از اجرا در محیط بعد از مدتی روشن تر می شود. تراورتن ابیانه کرم روشن کاربرد بسیار زیادی در تمام قسمت های ساختمان از جمله نمای ساختمان و دیوار های داخلی دارد. تلفیق سنگ های رنگی و متضاد با این تراورتن ابیانه در نما ساختمان، باعث جلوه ی بیشتر این سنگ می شود.
ارائه تراورتن ابیانه با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت سنگ تقدیم می گردد.

در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09191369425

تلفن ارائه دهنده : 09123182899

دسته بندی : سنگ

تعداد بازدید : 2571


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : سنگ فروشی مهدی قربانپور

تلفن : 09191369425

تلفن : 09123182899

وبسایت : Www.Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : تهران ، مرزداران ، خیابان ناهید ، خیابان عرب حسینی ، بازار سنگ پایتخت

تلگرام : گروه تلگرام آشپزخانه ها

اینستاگرام : صفحه اینستاگرام آشپزخانه ها

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 12571 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 11987 نفر

پربازدیدترین محصولات


فسنجون اصفهانی با مرغ میز ماهی فروشی استیل با پایه و لوله کشی آبسردکن استیل تمام نگیر چهارشیره برقی آب مرکبات گیر دستی اهرمی تمام استیل دستگاه سبزی خرد کن صنعتی دیگ بشقاب شصت رستوران فلوت با غذا سنتی ایرانی در تجریش تهران آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


حسن پور در چاقو و کاردک کیک بری دسته پلاستیکی
دینا در فست فود کندیک تهران پارس
حجت مرادپور در دستگاه خمیر پهن کن نانوایی رومیزی غلتکی
میثم باباخانی در شیر داغ کن شیر گرمکن صنعتی برقی براس ایتالیا
ساداتی در کباب پز گازی یک متری پایه آهنی دهنه 40 سانتیمتر
ت در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
کاظمی در اشپل ماهی قزل الا سرخ شده با سبزیجات
حسن پور در چاقو و کاردک کیک بری دسته پلاستیکی
حسن پور در چاقو و کاردک کیک بری دسته پلاستیکی
ابراهیمی در مخلوط کن صنعتی یورگن دولیتری
S.b در دستگاه میوه خشک کن صنعتی با 8 سینی استیل

تماس با ما


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

آدرس شرکت : تهران ، بلوار مرزداران ، نبش خیابان ناهید ، ساختمان پارمیس ، واحد 16

آدرس کارخانه : تهران ، نرسیده به عوارضی تهران ساوه ، کوچه پارس فرغون


طراحی سایت و سئو توسط 09356107101