سنگ تراورتن عباس آباد کرم تمام شمش با ساب

سنگ تراورتن عباس آباد کرم تمام شمش با ساب

قیمت : 110هزار تومان

تلفن ارائه دهنده : 09191369425

تراورتن عباس اباد كرم تمام شمش با ساب عالي موادی که این سنگ را تشکیل می دهد به گونه ایی است که باعث مقاومت این سنگ در برابر گرما و سرما و نور خورشید و شرایط جوی شده است و به این علت از آن برای نمای خارجی ساختمان استفاده می شود علاوه بر این به دلیل داشتن تخلخل هایی که در این سنگ وجود دارد باعث می شود که به راحتی به بدنه ی ساختمان بچسبد.
تراورتن ها از ته نشین شدن مواد بر اثر آب داغ یا آب سرد در غارها ایجاد شده اند که شامل استالا کتیت و استالا گمیت می باشد از نظر رنگ از سفید تا تراورتن خاکستری ، کرم بژ، زرد، قرمز، قهوه ای موجود می باشد. سطح تراورتن مناسب جهت بتونه و پر نمودن، پولیش و آنتیک نمودن می باشد. در عین حال در شرایط آب و هوایی گرم میتوان جهت مصارف خارجی نیز از آن استفاده نمود. این سنگ ها به علت مواد تشکیل دهنده آن ها ، بسیار در برابر آفتاب، باران و برف مقاوم است و اکثرا نمای ساختمان ها که در معرض اینگونه مواد قرار دارند با این سنگ پوشانده می شوند. همچنین سوراخ های موجود در این سنگ باعث می شود که بسیار محکم به بدنه ساختمان چسبیده شود. تنوع این سنگ در رنگ و طرح بسیار گسترده می باشد و برای ایجاد نمایی زیبا بسیار مناسب است.
سنگ تراورتن عباس آباد یکی از انواع سنگ های تراورتن می باشد که دارای شهرت بسیار زیادی است که معدن اصلی آن در محلات وجود دارد که از معادن بزرگ کشور به حساب می آید ، این سنگ به دلیل مزیت های زیادی که دارد از نمونه سنگ های مرغوبی محسوب می شود که مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون واقع شده است.

قیمت سنگ عباس آباد بی موج

قیمت سنگ عباس آباد بی موج

با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه فرآوری سنگ ساختمانی است محصولات این کارخانه با مدرنترین و بهترین ماشین آلات ایران فرآوری میشود و در کارنامه خود افتخار صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس میباشد و امروزه کارخانه سنگ به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ تراورتن عباس آباد در ابعاد مختلف مطرح می باشد.
افتخار ما این است که ، کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بی شک دستاوردهای امروزه ما بدون رضایت مشتریان حاصل نشده است. مجموعه ما در تلاش است تا با بهره گیری بیشتر از آخرین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت ، در خور و زیبنده مشتریان خود تولید نماید.
نام سنگ: سنگ تراورتن عباس آباد
موقعیت معدن سنگ تراورتن عباس آباد : شهرستان محلات اصفهان
قیمت سنگ تراورتن عباس آباد به عوامل زیر بستگی دارد :
۱ – قیمت سنگ خام (کوپ)
قیمت سنگ خام یا کوپ سنگ بسته به ابعاد و وزن کوپ ، شکل هندسی کوپ ، رنگ و موج کوپ سنگ بستگی دارد.
۲ – قطر و ابعاد سنگ
قطر و ضخامت سنگ تراورتن عباس آباد هر چه قدر بیشتر باشد قیمت سنگ بالاتر است سنگ تراورتن عباس آباد در ایران بصورت ۴۰ طولی تولید میگردد چنانچه سنگ در ابعاد بزرگتری مانند ۶۰ طولی یا بزرگتر و اسلب تولید گردد از قیمت بالاتری برخوردار است و سایز های نا متعارفی مانند ۳۰طولی ، ۲۰ طولی و یا سایزهای کوچکتر مانند ۳۰*۴۰ ، ۴۰*۲۰ که در روند تولید۴۰طولی جمع میشود قیمت بسیار مناسبتری دارد ولی تولید این سایزها چه بسا از قیمت سایزهای عرف نیز بالاتر باشد.
۳ – کیفیت فرآوری سنگ
نوع فرآوری سنگ تراورتن عباس آباد بر قیمت سنگ تاثیر فراوان دارد رزین یا اپوکسی مصرفی برای پر نمودن خلل و فرج سنگ و ساب و پولیش سنگ تاثیر مستقیمی بر روی قیمت سنگ دارد.
۴ – کوره ای نبودن سنگ
در این چند ساله اخیر بعضی از سنگبری ها بمنظور روشن تر کردن سنگ های تراورتن اقدام به کوره ای کردن سنگ مینمایند این عمل باعث روشن ترشدن سنگ میشود ولیکن از کیفیت سنگ میکاهد و پس ازگذشت چند سال سنگ شوره میزند و ریزش مینماید .
۵ – موجود بودن متراژ
سنگ تراورتن عباس آباد دارای سورت های زیادی است و تهیه آن در متراژ بالا خیلی دشوار است بنابراین موجود بودن یک سورت از سنگ تراورتن عباس آباد میتواند بر روی قیمت آن بیافزاید.
۶ – سورت بندی دقیق
سنگ های تراورتن مخصوصا تراورتن عباس آباد سورت های گوناگون دارد بنابراین سورت دقیق و حداقل تلورانس بازی رنگ بر روی قیمت سنگ تاثیر فراوران دارد.

نمونه كار تراورتن عباس اباد

نمونه كار تراورتن عباس اباد

سنگ تراورتن عباس آباد اغلب به دو صورت وجود دارد موج دار و سنگ تراورتن عباس آباد بی موج بستگی به برش آن دارد چنان چه برش به صورت عمود بر موج باشد سنگ موج دار خواهد شد و اگر برش سنگ در جهت موج سنگ انجام گیرد ، سنگ بدون موج خواهد شد که با توجه به موج دار بودن یا نبودن ، کاربری سنگ تراورتن عباس آباد متفاوت خواهد شد که اصولا سنگ تراورتن بی موج برای نمای کلاسیک مناسب خواهد که هر دو نمونه از سنگ تراورتن متقاضیان خود را دارد.
رنگ سنگ تراورتن عباس آباد سفید رنگ است و همین رنگ سفید باعث محبوبیت این سنگ شده است چرا که با به کار بردن سنگ تراورتن سفید عباس آباد در نمای ساختمان باعث زیبایی چشم گیر نمای ساختمان می شود از همین رو است که معماران و سازندگان ساختمان از طرفداران این سنگ محسوب می شوند چرا که با به کار بردن این سنگ در طراحی نمای ساختمان باعث می شود نتیجه ی نهایی کار بسیار زیبا و خیره کننده شود.
سنگ تراورتن عباس آباد در مدل های مختلفی وجود دارد از جمله : سنگ تراورتن عباس آباد موج دار ، سنگ تراورتن عباس آباد بی موج ، سنگ تراورتن عباس آباد کلاسیک که از هر کدام بنا به کاربردی که دارند در ساختمان سازی استفاده می شود.
قیمت سنگ تراورتن براساس معیار های مختلفی سنجیده می شود که عبارتند از صورت های مختلف سنگ ، نوع برش سنگ و کیفیت یکه برش های سنگ دارد هم چنین ، سنگ عباس آباد ارزان ، معایب سنگ تراورتن عباس آباد ، خواص سنگ عباس آباد ، کوپ تراورتن عباس آباد ، سنگ عباس اباد کجاست ، سنگ تراورتن آتشکوه ، بهترین سنگ تراورتن متراژ این نوع سنگ بر روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.
ارائه انواع سنگ با کیفیت عالی ارائه می گردد.

در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۷ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09191369425

تلفن ارائه دهنده : 02144236087

دسته بندی : سنگ

تعداد بازدید : 372


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : سنگ فروشی مهدی قربانپور

تلفن : 09191369425

تلفن : 02144236087

فکس : 02144236087

وبسایت : Www.Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : تهران ، مرزداران ، خیابان ناهید ، خیابان عرب حسینی ، بازار سنگ پایتخت غرفه 13

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 3216 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 14262 نفر

پربازدیدترین محصولات


میز کار استیل با پایه و دو پاتروکی آشپزخانه صنعتی رستورانی اصول طراحی آشپزخانه صنعتی با ضوابط استاندارد پمپ سس بار شکلات و کاکائو پلاستیکی فر پیتزا صندوقی طرح لینکن آمریکا 12 بشقابه دستگاه جوجه گردان شش سیخ استیل سه شعله کباب پز تابشی آسانسوری زمرد 1000 سیخ در ساعت آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


معصومه حسین پور در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
محمود لسانی در دستگاه اسپرسو ساز صنعتی حرفه ای بیزرا ARCADIA
فرشاد در خط ساندویچی گریل و همبرگر با هود
فرشاد در خط ساندویچی گریل و همبرگر با هود
مینا در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
سمیه در فست فود ژیوان تهران نارمک
ساراغفاری در طرز تهیه عرق خانگی
سارا در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
اکبر در دستگاه فلافل زن رومیزی 3600تایی
ربیعی در چرخ گوشت گیربکسی 32 رومیزی گلویی متحرک الکتروکار
فریبا در طرز تهیه عرق خانگی

نقشه


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02188856947

آدرس شرکت : تهران ، جردن ، برج نگین آفریقا واحد 408


طراحی سایت و سئو توسط 09356107101