طراحی سایت کافی شاپ رستوران آشپزی کترینگ

طراحی سایت کافی شاپ رستوران آشپزی کترینگ

قیمت : از 80000 تا 9000000 تومان

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

با فراگیر شدن اینترنتی و جستجوهای اینترنتی برای پیداکردن تمامی مایحتاج مورد نیاز توسط مردم ، نیاز وب سایت برای رستوران ها و سفره خانه ها و آشپزخانه ها نیز احساس می شود.
دیده شدن و رزرواسیون آنلاین دو مهمی است که یک رستوران و یا سفره خانه ی معتبر می تواند با داشتن وب سایت مخصوص و حرفه ای به آن دست پیدا کنند.
گرافیک در طراحی سایت رستوران ها از مهمترین نکاتی می باشد که در آن باید رعایت گردد.
قالب وب سایت با توجه به موضوع فعالیت آن سنجیده و طراحی می گردد.
نمایش اسلاید های تصویر از محل رستوران و داخل آن نیز از موارد مهم در طراحی قالب سایت رستوران و آشپزی می باشد.

 

طراحی سایت رستوران و آشپزی و سفره خانه
بعد از قالب وب سایت ، امکانات داده شده به کاربران از نکات اصلی است که میتواند در نگهداری کاربران و موفقیت وب سایت تاثیر به سزایی داشته باشد.
امکاناتی همچون فرم های تماس ، رزرواسیون ، پیشنهادات و انتقادات ، نمایش گالری های تصویر از محیط داخلی و خارجی رستوران و آشپزخانه و سفره خانه ، نمایش گالری فیلم ، بخش نظرات مشتریان ، نمایش منو و قیمت غذاها و خدمات رستوران از مهمترین امکاناتی می باشد که در طراحی سایت رستوران باید در نظر گرفت ، چینش صحیح این امکانات در سایت میتواند در هر چه موفق تر شدن وب سایت کمک نماید.

 

ما با طراحی وب سایت های موفق در زمینه ی رستوران ، سفره خانه ها و آشپرخانه ها و شناخت و تجربه ی بالا در این زمینه در خدمات شما هستیم.
آنالیز دقیق و مشاوره ی کاملی از نوع کار اینترنتی در زمینه ی رستوران توسط ما ، میتواند شما را در شروع کارتان چندین گام به جلو ببرد.

 

اما مهمترین مسئله در ایجاد وب سایت برای رستوران ، پیدا شدن رستوران توسط مشتریان هدف می باشد.
این کار از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدی هدف اتفاق خواهد افتاد.
وب سایت طراحی شده به صورت استاندارد و استفاده از تکنیک های سئو و بهینه سازی این عمل را انجام خوهند داد.
تصور کنید وب سایتی در کلماتی مانند رستوران در غرب تهران ، رستوران در محله ی x در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد ، نتیجه ی این امر ، بالا رفتن بازدید مشتریان هدف مند می شود که در صورتی که وب سایت بتواند پس از ورود این کاربران آنها را جذب خود کند ، کار وب سایت رستوران به درستی انجام شده است.

 

طراحی سایت کافی شاپ

 

طراحی سایت رستوران و آشپزی
نتیجه اینکه ابتدا باید کاربران و مشتریان به صورت هدفمند با بالا بودن رتبه در کلمات کلیدی در گوگل ، به سایت وارد شوند و پس از آن ماموریت اصلی وب سایت جذب مشتریان می باشد که داشتن قالب گرافیکی جذاب و خاص برای رستوران یا سفره خانه و دادن امکانات مناسب و کامل به مشتریان ، این کار را عملی می سازد.
ما با طراحی سایت های موفق و تجربه ی فراوان در طراحی سایت رستوران ، آشپزخانه ها و سفره خانه ها ، در خدمت شما می باشیم. حضور کارشناسان سئو ، گرافیستان و برنامه نویسان حرفه ای در مجموعه ی ما میتواند وب سایت استاندارد و حرفه ای را برای رستوران و سفره خانه شما به ارمغان بیاورد.

 

یکی از ویژگی هایی که در طراحی سایت رستوران باید آن را در نظر بگیریم ، معرفی غذاهای رستوران و مواد استفاده شده در آن می باشد.

 

توضیحات کافی در مورد غذا های رستوران می تواند نظر مشتریان را به غذا های رستوران جلب نماید ، حتی به معرفی مارک مواد استفاده شده مواد غذایی به کاربرده شده در غذا های رستوران نیز می توان در جلب نظر مشتریان تاثیر گذار باشد.

 

همچنین امکان رزرو آنلاین رستوران برای روز و ساعتی خاص ، از طریق وب سایت ، می تواند از ویژگی های جالب توجه برای وب سایت یک رستوران باشد که باعث جذب مشتریان نسبت به رستوران ما شود.

 

ویژگی دیگری که از طریق طراحی سایت برای رستوران ایجاد خواهد شد ، افزایش تعداد مشتریان خواهد بود ، زیرا اینترنت بستر مناسبی برای بازاریابی می باشد و با توجه به تعداد زیاد مخاطبان اینترنتی می توان از این موضوع استفاده نمود و رستوران و غذا های آن را در قالب عکس های جذاب و توضیحات کامل به مشتریان معرفی نمود.

 

هدف از داشتن سایت رستوران چیست؟
هدف از طراحی سایت رستوان ، معرفی رستوران در دنیای مجازی به کاربران فراوان اینترنتی می باشد.

 

با توجه به اینکه کاربران اینترنتی بیشترین وقت خود را جلوی کامپیوتر می گذرانند و معمولا تمام خرید های خود را از طریق اینترنت انجام می دهند ، ما می توانیم با ایجاد قابلیت سفارش آنلاین غذا در طراحی سایت خود ، بازار مناسبی برای رستوران خود ایجاد نماییم و همچنین به افزایش فروش خود کمک نماییم.

 

رستوران های معروف امروزه با رسیدن به این اهداف و جذب مشتریان بیشتر برای خود ، اقدام به طراحی سایت برای خود نموده اند و به موفقیت های چشم گیری نیز دست پیدا کرده اند ، زیرا همانگونه که در بحث تجارت گفته می شود ، تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه گذاری می باشد ، بستر اینترنت نیز و ورود به آن توسط طراحی سایت برای رستوران ، می تواند یک تبلیغات مؤثر برای رستوران ما باشد.

 

شما می توانید نتایج بدست آمده توسط ما را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید و دلیل گفته های ما را خودتان تصدیق نمایید.

 

دلایل موفقیت سایت های رستوران
مهمترین دلیلی که یک سایت رستوران را می تواند به موفقیت برساند ، معرفی موثر و تبلیغات مناسب برای وب سایت یک رستوان در دنیای اینترنت است.

 

با توجه به زیاد بودن هزینه های تبلیغات در دنیای واقعی و همچنین در وب سایت های بزرگ در دنیای مجازی ، اگر بخواهیم اینچنین تبلیغاتی را برای رستوران و وب سایت رستوران خود انجام دهیم ، ممکن است یا توانایی آن را نداشته باشیم یا در ابتدای راه باشیم و پرداخت چنین هزینه هایی برای ما سنگین باشد ، پس بهترین راه تبلیغات موثر و کم هزینه برای رسیدن به موفقیت می باشد.

 

در دنیای اینترنت یکی از بهترین ابزار برای تبلیغات ، موتورهای جستجو می باشند ، زیرا حدود ۸۰ % از بازدید وب سایت ها توسط موتور های جستجو و سرچ کلمات کلیدی وب سایت ها اتفاق می افتد.
اگر ما قصد داریم وب سایت خود و کلمات کلیدی وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی نماییم ، برای این منظور باید از بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو استفاده نماییم.

 

ما با توجه به داشتن سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، می توانیم بهترین وب سایت مخصوص رستوران را برای شما طراحی نماییم که از طریق آن بتوانید تبلیغات و بازاریابی موثری در اینترنت داشته باشید.

 

ویژگی اصلی طراحی سایت رستوران ما ، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

 

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که به صورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد ، کم ارزش تر است ، قطعا برای رسیدن به موفقیت نیاز به وب سایتی داریم که تمام مسائل حرفه ای طراحی سایت به طور اختصاصی برای ما پیاده سازی شده باشد.

 

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی ، تجربه ی بالا در طراحی سایت رستوران موفق ، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای ، از جمله تفاوت های اصلی ما با دیگران می باشد.

 

هزینه ی طراحی سایت رستوران و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد.
تعرفه های طراحی سایت رستوران ما ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و به صورت منصفانه ای ارائه می گردد.
برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس ارتباط برقرار نمایید.

 

طراحی سایت رستوران چه فایده ای دارد ؟

با توجه به گستردگی و همه گیر شدن تکنولوژی و محبوبیت استفاده از اینترنت و حضور در فضای مجازی میان اغشار مختلف جامعه ، امروزی فضای اینترنت به محیط مناسبی برای تبلیغ و توسعه کسب و کار تبدیل شده است ، در این میان مدیران رستوران ها و فست فودها نیز وارد میدان شده اند و اقدام به طراحی سایت رستوران برای معرفی کسب و کار خود نموده اند.
یک سایت رستورانی در صورتی که دارای طراحی مناسب و اصولی باشد می تواند به میزان قابل توجهی در جذب مشتریان به رستوران تاثیر گذار باشد.

 

ویژگی های طراحی سایت رستوران خوب :

طراحی سایت رستوران باید به گونه ای باشد که به خوبی معرف محیط رستوران ، انواع خوراک هایی که در آن رستوران طبخ می شوند و خدماتی که در رستوران ارائه می گردد باشد.

 

با قرار دادن تصاویری از محیط رستوران می توان به بازدید کنندگان سایت ذهنیتی در باره فضای رستوران داد ، بعلاوه با قرار دادن تصاویر اشتها برانگیز از خوراک های طبخ شده در رستوران می توان بازدیدکنندگان سایت را به امتحان این غذاهای خوش طعم تشویق کرد.

 

قرار دادن منوی غذا و کافی شاپ رستوران در صورت وجود کافی شاپ می تواند به بازدیدکنندگان وب سایت رستورانی در انتخاب رستوران مورد نظرشان کمک کند ، همینطور بروز رسانی قیمت های درج شده در منو خواسته بسیاری از بازدیدکنندگان وب سایت های رستورانی است ، همه موارد فوق به مشتری کمک می کند که با خیال آسوده و اطلاعات کافی به رستوران شما بیایند.

 

همچنین یک وب سایت رستورانی می تواند محلی برای ارائه خدمات از راه دور به مشتری باشد ، به عنوان مثال می توان امکانی در اختیار بازدید کنندگان وب سایت رستورانی طراحی شده قرار داد ، که با وارد شدن به سایت امکان رزرو اینترنتی میز ها را داشته باشند.

 

از دیگر خدمات از راه دوری که می توان به مشتریان رستوران ارائه داد ، امکان سفارش اینترنتی غذا است که این روزها به شدت در حال گسترش است.

 

همینطور بسیار مفید است که محتویات هر غذا را نیز به طور مختصر در کنار تصویری از آن قرار داد.

 

شما می توانید در وب سایت رستورانی خود به معرفی غذاهای جدید یا پیشنهادات غذایی هر روز نیز بپردازید.

 

وب سایت رستورانی شما می تواند محلی باشد برای ارتباط با مشتری و دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات آنان.

 

یکی از راه های جذب مشتری به رستوران ها که اخیرا رواج یافته ، ارائه بن ها و کدهای تخفیف در وبسایت های رستوران ها است که کاربر را تشویق به دریاف این بن ها و سفارش غذا از رستوران مورد نظر می نماید.

 

از دیگر فواید طراحی سایت رستوران آن است که شما به سادگی می توانید آدرس ، نقشه و شماره تلفن کلیه شعبات خود را در یک سایت جمع آوری کنید تا بازدیدکنندگان سایت بتوانند به راحتی نزدیک ترین شعبه رستوران شما به خود را بیابند و در صورتی که تمایل به تحویل غذا درب منزل داشته باشند می توانند به سادگی با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند.

 

کلیه رستوران ها ، فست فود ها ، آشپزخانه ها و اغذیه فروشی ها می توانند از خدمات تخصصی طراحی سایت ما بهره مند شوند.
طراحی سایت رستوران ها بر اساس قابلیت های مورد نیاز با طرح متناسب با فعالیت رستوران مورد نظر صورت می گیرد.

 

برخی قابلیت های متداول که در صورت نیاز برای وب سایت های رستوران قابل سفارش و اجرا می باشد :
مدیریت آسان صفحات سایت
معرفی کامل رستوران فست فود ، اغذیه فروشی
گالری تصاویر
امکان رزرو یا سفارش غذا میز برای مشتریان از طریق وب سایت
امکان دریافت کوپون های تخفیف از طریق سایت
امکان مدیریت منوی غذا
دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان از وب سایت
امکان تعریف کردن شعبات در صورت وجود

 

مدیران و یا مسئولین ذیربط می توانند برای اطلاع از نحوه طراحی وب سایت خود و مشاوره رایگان در مورد بخش های مورد نیاز سایت با همکاران ما تماس حاصل نمایند.

 

طراحی سایت رستوران

 

توسعه تجاری و ایجاد فضای رقابتی از یک سو و نفوذ گسترده اینترنت در میان افراد جامعه از سوی دیگر سبب شده تا فضای مجازی به بستر مناسبی جهت برقراری ارتباط صاحبان مشاغل با مخاطبانشان تبدیل شود ، از این رو بسیاری از مدیران رستوران ها با ایجاد وب سایت رستوران خود درصدد اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مخاطبان خود برآمده اند و تاثیر غیرقابل انکار آن را در گسترش مشتریان خود ملاحظه نموده اند ، زیرا با این کار به راحتی محصولات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کرده و آنها نیز می توانند از طریق سایت رستوران اقدام به رزرو و یا سفارش غذای خود کرده و بدون اینکه در مسیرهای پرترافیک زمان خود را از دست بدهند با پرداخت آنلاین صورت حساب ، غذای خود را در درب منزل تحویل گیرند.
آیا می خواهید غذاهایتان را از طریق سایت رستوران خود در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید؟
در بسیاری از کشورها رستوران ها و کافه ها مشتریان خود را از طریق شبکه های اجتماعی به دست می آورند.
یکی از شیوه های جالب بازاریابی رستوران ها در شبکه های مجازی ، قرار دادن کدهای تخفیف می باشد که سعی در جذب بیشتر مشتری دارند.
گالری تصاویر در سایت رستوران بسیار مهم می باشد زیرا جذب مشتری از طریق تصاویر اشتهاآور غذا کار آسان تری است.
همچنین زیبایی و متناسب بودن رنگهای به کار برده شده در سایت رستوران از مسائل حائز اهمیت می باشند.
آدرس کامل ترجیحا همراه با لینک نقشه گوگل و اطلاعات تماس با رستوران از جمله نکاتی هستند که در طراحی سایت رستوران باید رعایت شوند همچنین سرعت بارگزاری فوق العاده بالا ، سازگاری با تمام مرورگرها ، ایجاد باشگاه مشتریان و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از جمله ویژگی های برجسته در طراحی سایت رستوران به شمار می روند که ما با رعایت تمامی این موارد سایت رستوران شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده و در صدر سایت های رستوران در گوگل قرار می دهیم.

 

طراحی سایت فست فود

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید ! فروش و پشتیبانی ۰ تا ۱۰۰ خدمات ما به صورت آنلاین اینترنتی انجام می گردد.

 

يک رستوران ، تالار ، هتل و فست فود عالي بايد وب سايت خوبي هم براي ارتباط با مشتريان خود و معرفي رستوران خود داشته باشد.
گروه ما با تکيه بر متخصصين مجرب خود آماده طراحي و برنامه نويسي سايت رستوران ها با ظاهري خوردني و در خور يک رستوران خوب است.

 

این پکیج با توجه به سفارش مشتری قالبی تخصصی برای هتل ، رستوران ، تالار ، کافی شاپ ، فست فود می باشد اطمينان داشته باشيد که سايت شما دقيقا مطابق با سليقه و نياز شما طراحي و پياده سازي خواهد شد.

 

با توجه به اينکه گروه ما ، مراحل تحليل ، طراحي ، برنامه نويسي و بهينه سازي را به صورت کاملا اختصاصي و از پايه انجام مي دهد امکان طراحي امکانات مورد نياز شما در سايت خودتان وجود دارد پس فقط کافي است در مورد امکانات مورد نياز وب سايت خود با ما صحبت کنيد.

 

طراحي وب سايت رستوران خود را هرچه قدر هم پيچيده و داراي امکانات جديد و اختصاصي باشد به ما بسپاريد.

 

طراحی سایت کترینگ

 

امکـانـات پـایـه سـایت سایت ساز :
طراحی قالب سایت ، مشاهده نمونه قالب های هتل و رستوران
مدیریت کاربران و سامانه ثبت نام و ورود خروج
مدیریت مطالب ، درج ، ویرایش ، حذف
مدیریت آگهی و تبلیغات سایت ، بنر ، فلش
مدیریت نظرسنجی و نظرات سایت
مدیریت بخش ها و مجموعه های سایت ، نامحدود
ایجاد نامحدود صفحه ، آرشیو شده توسط نرم افزار
بخش مالتی مدیا و رسانه ، تصاویر ، فیلم ها ، موزیک ها
مدیریت مقالات و مطالب سایت ، بخش بلاگ آموزشی و کاربردی سایت
مدیریت موقعیت ها و محل قرار گیری امکانات
مديريت و کنترل پنل سايت ، فارسي و محيط گرافيکي آسان
مديريت کاربران ، ورود و خروج اعضاء و گزارشات
مدريت فايل ها ، عکس ها ، متن ها ، نقشه
پيکربندي و دسترسي به ديتابيس سايت
مديريت بخش ها و مجموعه ها
مديريت منو ها و افزايش و ويرايش منو
مديريت ترازبندي صفحات
مديريت امکانات وب سايت
مديريت ماژول ها و موقعيت هاي قرار گيري سايت
سطل زباله و بازگرداني اطلاعات
مديريت مطالب عمومي و قراردادن مطالب عمومي
درج ادامه مطلب و تگ هاي پيشرفته
مديريت سئو و بهينه سازي سايت و افزودن کلمات کليدي
مديريت قالب وب سايت
عضويت اعضا
خبرنامه وب سايت و اطلاع رساني
جستجوي پيشرفته مطالب
اسلايدر تصاوير با ۱۰ نوع افکت مختلف
فايروال براي برقراري امنيت بالا
پشتيباني وب سايت
نمايش ساعت در سايت ۳۰ نمونه
نمايش وضعيت آب و هوا
نمايش اوقات شرعي
نمايش ميزان بازديد و آمار سايت
سيستم نظر سنجي و مديريت نظرات براي تمام بخش هاي سايت
جملات متحرک با افکت هاي ويژه
پيوند ها و مديريت لينک ها
نقشه سايت
آر اس اس خروجي و ورودي سايت براي هر بخش
مديريت دانلود با اعمال سياست هاي مختلف
مديريت رويدادها
کنترل آي پي
ماژول صفحات سايت رستوران و فست فود
ايجاد بي نهايت صفحه
ايجاد دسته بندي هاي مختلف براي طبقه بندي صفحات
ايجاد منو هاي مختلف براي نمايش لينک صفحات سايت
ويرايش ، حذف و بايگاني صفحات
درج کلمات کليدي و توضيحات صفحه براي بهينه سازي سايت رستوران شما براي موتورهاي جستجو
ماژول اخبار سايت
مديريت کامل اخبار ، ايجاد، ويرايش، حذف و نمايش خبرهاي فست فود و رستوران شما به بازديد کنندگان بر اساس زمان نشر خبر
منوي رستوران
درج بي نهايت غذا در منوي غذايي رستوران
درج بي نهايت عکس براي هر غذا و نمايش عکس ها به صورت يک گالري زيبا به بازديد کنندگان
درج توضيحات براي هر غذا
امکان درج نظرات بازديد کنندگان براي هز غذا به صورت تفکيک شده
امکان امتياز دهي بازديد کنندگان به غذاي شما
ماژول غذاي روز
نمايش يک يا چند غذا به عنوان غذاي روز در ايام هفته بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما
ماژول گالري عکس
ايجاد بي نهايت آلبوم
افزودن بي نهايت عکس به هر آلبوم
ساخت مدل بند انگشتي thumbnail از عکس ها براي افزايش سرعت بارگذاري سايت
درج توضيحات مربوط به هر آلبوم و هر عکس به صورت جداگانه
نمايش گالري عکس به بهترين و راحت ترين شکل ممکن به بازديد کنندگان
دفتر مهمان
افزودن نظرات بازديد کنندگان در مورد سايت و رستوران شما و تاييد نظرات توسط شما
نمايش نظرات ارسال شده به شکل صفحه بندي شده به بازديد کنندگان
ماژول تماس
نمايش اطلاعات تماس رستوران يا فست فود شما و امکان ارسال پيام براي بازديد کنندگان
ماژول استخدام
ايجاد فرم استخدام پرسنل کاملا اختصاصي با توجه به نيازهاي شما
مشاهده روزمه هاي ارسال شده در بخش مديريت
قابليت چند زبانه بودن
پشتيباني تلفني، براي پاسخگوئي به مسائل و مشکلات احتمالي مشتري در طول ساعات اداري هفته.
تهيه نسخه هاي پشتيبان از اطلاعات نرم افزار.
به روز رساني و نصب نسخه هاي جديد تر نرم افزار

 

برای ساخت سایت رستورانتان با مناسب ترین قیمت فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

تلفن ارائه دهنده : 02188856947

دسته بندی : طراحی سایت رستوران

تعداد بازدید : 977

سینا

۱۳۹۷/۰۷/۰۵ ساعت ۰۹:۴۰

تلفن :

ایمیل : skashanehl@gmail.com

عالی بود ممنون


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

تلفن : 09356107101

تلفن : 02188856947

فکس : 09356107101

وبسایت : http://Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : تهران ، جردن ، بالاتر از چهارراه جهان کودک ، برج نگین آفریقا ، واحد 408

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 3128 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 14262 نفر

پربازدیدترین محصولات


ظرف پیتزا سایز 32 تفلون درجه یک اجاق گاز تک شعله سایز 28 با چدن 16 سانتیمتر قالب مربعی پیتزا سایز 18 تفلون درجه یک تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتیمتر کانتر قاشق چنگال با طبقه چیدن ظروف تابلو بیر طرح بطری نوشیدنی با سه طرح آشپزی تجهیزات رستوران تجهیزات فست فود تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کافی شاپ

پرسش و پاسخ


معصومه حسین پور در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
محمود لسانی در دستگاه اسپرسو ساز صنعتی حرفه ای بیزرا ARCADIA
فرشاد در خط ساندویچی گریل و همبرگر با هود
فرشاد در خط ساندویچی گریل و همبرگر با هود
مینا در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
سمیه در فست فود ژیوان تهران نارمک
ساراغفاری در طرز تهیه عرق خانگی
سارا در کیک اسفنجی ساده با پف زیاد
اکبر در دستگاه فلافل زن رومیزی 3600تایی
ربیعی در چرخ گوشت گیربکسی 32 رومیزی گلویی متحرک الکتروکار
فریبا در طرز تهیه عرق خانگی

نقشه


تلفن شرکت : 09356107101

تلفن شرکت : 02188856947

آدرس شرکت : تهران ، جردن ، برج نگین آفریقا واحد 408


طراحی سایت و سئو توسط 09356107101