راهنمای طراحی سایت رستوران

راهنمای طراحی سایت رستوران

قیمت : از 80000 تا 9000000 تومان

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

 

هر رستورانی بدون شک برای جذب مشتریان بیشتر نیاز به یک وبسایت دارد تا در آن به تبلیغات و برندسازی بپردازد لذا با یک سایت خوب می توان تصاویر غذا و برندینگ خوبی را برای خود در اینترنت و بین مردم جامعه رونق داد و همانگونه که مد نظرتان است مثل قارچ و ویروس تبلیغاتتان گشترش یابد.
برای طراحی سایت مناسب و کاربردی از دید مردم باید خود را در جایگاه آنها قرار داد ، زمانی که هدف طراحی سایت رستوران است باید به نکاتی توجه کنیم.
یک سوال : چرا مردم به رستوران میروند؟ مشخص است که برای صرف یک غذای عالی در محیطی آرامش بخش و داشتن اوقاتی خوش در کنار دوستان.
با توجه به این نکته و استفاده از این نکته در طراحی سایت رستوران می توان تاثیر بالای حضور رستوران در فضای اینترنت را بر این تجارت مشاهده کرد.
با رعایت اصول مناسب برای طراحی سایت رستوران ، مشتریان میتوانند با منوی غذا ، محیط رستوران ، سبک کاری و خدمات ارائه شده در آن آشنا شوند.
در کنار این موارد ، پیش بینی امکان سفارش آنلاین و رزرو میز در طراحی سایت رستوران شانس آن غذاخوری را برای جذب بیشتر مشتریان افزایش خواهد داد.
به همین دلیل قصد داریم در این مقاله نکته های اساسی در طراحی سایت رستوران و فست فود را به شما معرفی کنیم تا حداکثر بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

نکته اول : شناخت مشتریان رستوران
در اولین قدم برای طراحی سایت رستوران شما باید مشتریان بالقوه خود را به خوبی شناسایی بفرمایید.
اگر در نزدیکی کافه یا رستوران شما یک دانشگاه یا مرکز آموزش قرار گرفته است اکثر مشتریان شما دانشجویان و جوانان خواهند بود و یا اگر در نزدیکی یک پاساژ یا مرکز تجاری قرار گرفته اید باید توجه ویژه ای به قرارهای کاری و محیط رسمی در طراحی سایت رستوران خود داشته باشید.
دقت در موقعیت جغرافیایی و گروه سنی مشتریان در شناخت مشتریان نقش به سزایی خواهد داشت.
بعد از شناخت مشتریان نوبت به طراحی سایت رستوران خواهد رسید.
در این مرحله براساس سلیقه و ذائقه مشتریان خود ظاهر سایت را طراحی خواهیم کرد.

طراحی سایت رستوران

نکته دوم : سادگی در طراحی سایت رستوران
وبسایت هر رستوران یا فست فودی باید شامل صفحه های اصلی و مهمی مانند صفحه اصلی ، منوی غذا ، درباره ما و فرم تماس با ما باشد.
وجود هریک از این صفحات در طراحی سایت رستوران اهمیت ویژه ای خواهند داشت و بدون هرکدام از آنها سایت شما ناقص خواهد بود.
همچنین میتوانید در طراحی سایت رستوران صفحه ای مجزا برای ثبت نظرات و تجربیات مشتریان درباره رستوران خود قرار دهید تا افرادی که به تازگی با رستوران شما آشنا می شوند دید بهتری روی آن به دست آورند.
همچنین تلاش کنید تا در حد امکان سادگی را در طراحی سایت رستوران یا کافه در نظر داشته باشید و صفحات اضافی و غیر ضروری را از آن حذف کنید زیرا اگر بازدیدکنندگان با مشاهده حداکثر سه صفحه از سایت شما به آنچه در نظر دارند نرسند از سایت شما خارج خواهند شد.

 

نکته سوم : ترکیب رنگ
اگر توجه کرده باشید به طور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها به کار گرفته میشوند که شامل قهوه ای ، سفید ، قرمز و مشکی می شود.
البته می توان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده می کنند ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای داشته است.
قهوه ای نشانگر قابلیت اطمینان ، ثبات و پایبندی به سنت است.
سفید حس تازگی ، پاکی و آزادی را به بیننده منتقل می کند.
استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت حسی مرموز را منتقل می کند و نشانگر قدرت خلاقیت شماست همچنین عکاسی صنعتی از غذا جلوه بیشتری با پس زمینه مشکی خواهد داشت.
در پایان رنگ قرمز که بیشترین کاربرد را در طراحی سایت رستوران و محیط داخلی فست فودها دارد و موجب ایجاد اشتیاق و شور در انسانها می شود.

 

نکته چهارم : فرم تماس با ما
طراحی سایت رستوران شما باید شامل یک فرم تماس با ما یا فرم ثبت نام کاربردی و آسان باشد.
قرار دادن شماره تماس و آدرس به تنهایی برای یک رستوران کافی نیست و قرار دادن یک فرم تماس این امکان را به بازدیدکننده می دهد تا به طور مشخص در زمینه ای خاص با شما در تماس باشد.
همچنین فراموش نکنید که نقشه و کروکی محل رستوران را در صفحه تماس قرار دهید تا مشتریان به راحتی مکان شما را پیدا کنند و از سوالات تکراری در مورد آدرس و جای پارک رهایی یابید.

سایت رستوران

نکته پنجم : استفاده از شبکه های اجتماعی
سایت ها و شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که می توانید از طریق آنها اخبار و اطلاعات خود را با مشتریان به اشتراک بگذارید و از این راه افراد بیشتری را با رستوران خود آشنا کنید.
طراحی سایت رستوران باید به گونه ای باشد که امکان ایجاد و شکل دهی این ارتباطات را داشته باشد.
ارتباط با مشتریان و ایجاد حس دوستی در آنها می تواند مشتریان دائمی و وفادار را برای شما به همراه داشته باشد.

 

نکته ششم : طراحی سایت رستوران با تصاویر مناسب
در فضای اینترنت مهمترین هدف جلب توجه بازدیدکنندگان و تشویق آنها به ورود به صفحات بیشتر و مورد نظر شماست.
بنابراین طراحی سایت رستوران باید جذابیت بصری مناسبی داشته باشد.
استفاده از تصویر پس زمینه بزرگ بهترین انتخاب برای وبسایت رستوران است.
همچنین میتوانید تصاویر با کیفیت و حرفه ای به صفحه منوی رستوران اضافه کنید و به مشتریان نحوه سرو غذا و چیدمان آن را نشان دهید.
استفاده از عکس برداری حرفه ای از غذاها در طراحی سایت رستوران می تواند اشتیاق زیادی را برای مراجعه حضوری در بازدیدکنندگان سایت ایجاد کند.
در پایان نمایش تصاویری از محیط رستوران و دکوراسیون داخلی کافه یکی از روش های جلب مشتریان و تشویق به مراجعه حضوری خواهد بود.

طراحی وب سایت رستوران

نکته هفتم : خلاقیت برای صفحه درباره ما
طراحی سایت رستوران به هدف ایجاد تفاوت میان شما و رقبایتان انجام می شود و خلاقیت در صفحه درباره ما به همراه ارائه اطلاعات تکمیلی می تواند این تمایز را برای شما تضمین کند.
سرآشپز ، کارکنان و تیم مدیریت رستوران را به مردم معرفی کنید و اجازه دهید تا احساس دوستی و نزدیکی بیشتری با شما داشته باشند.
دید مردم به صفحات وب با کتاب و مجلات متفاوت است ، در اینترنت چشم ها به دنبال عبارات کلیدی و مهم هستند و اطلاعات اضافی را دنبال نمی کنند ، پس با برجسته کردن مطالب مهمتر مانند وظیفه هر یک از کارکنان یا رزومه سرآشپز می توانید آنچه برای خودتان مهمتر است را به بیننده نشان دهید.

 

نکته هشتم : شبکه های اجتماعی
حضور در شبکه های اجتماعی برای جلب مشتری بیشتر موثر می باشد.
برای هر زمینه کاری حضور درون شبکه های اجتماعی میتواند موثر و با اهمیت باشد.
رستوران ها نیز می توانند با اشتراک گذاری تصویرهای جالب و اشتهاآور کاربرها رو به انتشار آنها ترغیب نمایند و به همین دلیل باید در طراحی سایت رستوران به این بخش هم توجه و ارزش نهاد.

 

نکته نهم : افزایش بازدهی سایت
ممکن است تمام موارد بالا را در طراحی سایت رستوران خود رعایت کرده باشید و به نظرتان بدیهی برسند ولی با نگاهی دوباره به هریک از این بخشها و بازبینی کاربردی بودن سایت متوجه اشکالاتی در آن خواهید شد.
رعایت نکات ظریف و به حداقل رساندن اشکالات در طراحی سایت رستوران بازدهی آن را افزایش داده و بر اعتبار مجموعه شما می افزاید.

 

در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

دسته بندی : طراحی سایت رستوران

تعداد بازدید : 261 نمایش


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

تلفن : 09356107101

تلفن : 09356107101

فکس : 09356107101

وبسایت : http://Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : تهران مرزداران

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 1249 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 2132 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 249443 نفر

پربازدیدترین محصولات


تجهیزات آشپزخانه صنعتی تاج گل دستگاه پوست کن سیب زمینی استوانه ای تمام گیربکسی چرخ گوشت 32 دهنه متحرک تسمه ای با دینام دو اسب بخار میز کار استیل با پایه و دو پاتروکی آشپزخانه صنعتی رستورانی قلیه ماهی تیلاپیا جنوبی خط وسایل فست فود نما منحنی سلف سرویس املت قهوه خانه ای محلی روستایی دمی استامبولی با سیب زمینی استانبولی لپه پلو با زیره کرمانی چرخ گوشت 32 دهنه متحرک تسمه ای الکتروکار دستگاه فلافل زن رومیزی 3600تایی گرمخانه مرطوب استیل 12 لگن غذا صنعتی کانتر گرم بارف شیشه نما موج دریا دیگ چلوپز صنعتی نما استوانه ای سایز 170لیتر استیل مدل اجاق گاز صنعتی چهارشعله فردار 12من کانتر گرم شیشه نیم دایره پنج لگن

پرسش و پاسخ


 1. پدرام در سرخ کن صنعتی هنی پنی آمریکایی دستگاه مرغ سوخاری
 2. حسين دميرچي در اغذیه نشاط تهران بلوار مرزداران
 3. شرکت آلفا تجهیز در چرخ گوشت دهنه 32 گیربکسی آلفا استیل
 4. جاوید حصیرباف در چرخ گوشت دهنه 32 گیربکسی آلفا استیل
 5. مسعود سی پی یو در راه اندازی کترینگ با دوازده گام
 6. فاطمه رحیمی در سالاد تن ماهی با ذرت جعفری شوید سس مایونز
 7. مهدی احمدی در فست فود ژیوان تهران نارمک
 8. فریبا عبدی در فست فود ژیوان تهران نارمک
 9. متی دوستی در دستگاه سرخ کن کنتاکی هنی پنی آمریکایی Henny Penny
 10. وحید در دستگاه همبرگر زن دستی 13سانتیمتری
 11. رامین حسین خانی در فست فود کاکتوس تهران کاشانی

نقشه


آموزش آشپزیطراحی سایت و سئو توسط 09356107101