تخمین هزینه های راه اندازی رستوران

تخمین هزینه های راه اندازی رستوران

تلفن ارائه دهنده : 09378003488

هزینه راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران

تاسیس رستوران شاید آرزوی بسیاری باشد ، اما هزینه ای که این آرزو دربر دارد ، چندان کم نیست.
از سرمایه اولیه گرفته تا پرداخت دستمزد ، هزینه بسیار زیادی از جیب تان خواهید داد ، بدون اینکه سودی برایتان ایجاد شود.
تخمین هزینه های مورد نیاز ، یکی از نخستین گام ها برای شروع یک کار تجاری است ، به جز زمانی که خودتان ثروتی داشته باشید ، باید طرحی توجیهی از کاری که می خواهید شروع کنید ، آماده کنید و با آن بانک یا سرمایه گذاری ، را متقاعد کنید تا برایتان سرمایه گذاری کند.

تاسیس رستوران

چگونه هزینه راه اندازی یک رستوران را تخمین بزنیم

گام اول : تصمیم بگیرید که می خواهید وسایل آشپزخانه و تجهیزات رستوران را بخرید یا در صورت امکان ، امانت بگیرید یا اجاره کنید.
امانت گرفتن یا اجاره کردن ، هزینه های اولیه را کمتر می کند و می توانید این امکان را داشته باشید که اگر تجارت تان رونق گرفت ، سپس شروع به خرید وسایل کنید. هزینه اجاره ماهیانه را یادداشت کنید. حتی می توانید تجهیزات رستوران یا لوازم فست فود دسته دوم خریداری کنید تا قیمت کمتری صرف شود اما مطمئن باشید لوازم جدید و نو با صرف هزینه بیشتر ، کیفیت و کارایی بیشتری نیز برای شما و رستوران شما خواهد آورد.

 

گام دوم : فروشگاه های مختلف را برای خرید بهتر اجناس ، مورد بررسی قرار دهید. هزینه های تاسیساتی چون وسایل آشپزخانه ، همچنین تغییر ظاهری آشپزخانه، محل طبغ غذا، سرویس بهداشتی و دیگر وسایل ساختمانی است که باید قبل از باز کردن رستوران ، آن ها را در نظر بگیرید. حتما مطالعه کنید که چه تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیازتان هست و آیا می توان این لوازم آشپزخانه صنعتی را در آینده تهیه کرد یا در هنگام شروع به آنها نیاز دارید.

 

لوازم رستوران قبل از بازگشایی رستوران آمارگیری و کد بندی شده و در قسمتهای مشخص شده توسط مدیرسالن و رستوران قرارگرفته باشد .

 

صدها اشیا در رستوران جهت پذیرایی ایده آل برای میهمانان گنجانده می شود و بایستی از طرف کادر رستوران حفظ و نگهداری شود سرویسهای زیادی هم در انبارها جهت میهمانی ها ذخیره می شود یا در بعضی مواقع ظروف اجاره می کنند این اقلام شامل : میزها ، صندلی ها ، ظروف سرویس ، گلدان ها ، رومیزی ها و دستمالها ، پلیسه ها ، ترولی ها ، استیشن ها ، تجهیزات رستوران ، تجهیزات فست فود ، تجهیزات کافی شاپ ، خط سلف سرویس و صدها اقلام دیگر نسبت به منو و سرویس دهی تدارک می بینند .

 

گام سوم : هزینه های مربوط به مبلمان ، طراحی داخلی ، رومیزی و وسایل دستشویی را در نظر بگیرید. قیمت ها را با هم مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید کنید. اگر دقیقا می دانید که چه می خواهید، مدل های خاص را با هم مقایسه کنید تا هزینه ها دقیق تر باشد.

 

گام چهارم : هزینه های مربوط به خرید مجوزهای لازم را نیز در نظر بگیرید. مجوزهای ساختمان احتمالا تنها مجوزهایی باشند که شما برای رستوران تان نیاز داشته باشید. هزینه مجوزها در هر استانی ممکن است متفاوت از هم باشد. هزینه های بیمه حوادث، آتش سوزی و یا سرقت را نیز در نظر داشته باشید.

 

گام پنجم : هزینه های مربوط به دستمزد کارگران را در نظر بگیرید و البته با خود روراست باشید و آنچه که واقعا در توان تان است و می توانید خودتان کار کنید را در نظر بگیرید. اگر خودتان اصلا نمی توانید در رستوران حضور داشته باشید، باید یک مدیر مجرب برای آن انتخاب کنید.

 

گام ششم : ببینید که آیا رستورانی که می خواهید باز کنید، می توانید با رستوران های بزرگ شهر رقابت داشته باشد یا خیر. به رستوران ها سر بزنید، با صاحبان آنها صحبت کنید و از تجارب آنها استفاده کنید.

 

گام هفتم : برنامه ای برای ساعات کاری خود در نظر بگیرید و روز تعطیلی رستوران را نیز لحاظ کنید. هزینه های متغیر مربوط به مواد اولیه غذایی برای رستوران را نیز از قلم نیاندازید.

 

راه اندازی فست فود

احتمال شکست رستوران پس از راه اندازی

زمانی که یک رستوران به شکست نزدیک میشود یا در حال ضرر دهی است ایتم های زیادی در این امر دخیل هستند و میتوان آن را بررسی کرد از جمله محل رستوران که در داخل یا خارج از شهر واقع شده ، در منطقه ادراری نشین یا تفریحی واقع شده ، نوع عذایی که سرو میشود ، نحوه رسیدگی پرسنل به مشتری ها و بهداشت و غیره کلیه مطالب بالا ٢٠٪ و مدیریت اشتباه ٨٠٪ شکست یک رستوران را تشکیل میدهد.

 

اداره و مدیریت کردن یک رستوران کار بسیار سخت و دشواری است. خیلی (تقریبا۶٠٪) از رستوران ها در سه سال اول تاسیس با شکست روبه رو میشوند. این عدد در زمان بحران اقتصادی افزایش پیدا می کند زیرا در این زمان پول زیادی در دست مردم نیست تا بتوانند برای غذاخوردن در بیرون از خانه صرف کنند.

 

اما همه شکست‌های رستوران غیرقابل پیشگیری نیستند.اما با شناسایی تمام بخش‌های کاری رستوران اعم از دخل و خرج آن، به شما کمک می‌کند قبل از شکست خوردن رستورانتان را نجات دهید.

 

تجهیزات فست فود

پنج راه برای نجات رستوران درحال شکست

در اینجا با پنج راه برای نجات و بازگرداندن دوباره سود به رستوران آشنا شوید.

 

۱. بررسی دقیق

وقتی میزان پول کم باشد، شما سعی دارید با همین میزان کم سرمایه و هر آنچه در بانک دارید به نحوی تردستی کنید، تا بتوانید شرایط نامساعد را اداره کنید. درواقع سعی دارید تا از حساب ‌و کتاب دقیق سرباز زده و از بررسی جلوگیری کنید. این زمان زمانی بسیار حساس و بحرانی است تا به‌دقت هر چه تمام‌تر عملکرد کلی و مالی رستوران را به چالش بکشید. یک رستوران می‌تواند با میزانی کم‌درآمد شکست بخورد و هم می‌تواند با میزان زیاد پولی که خرج می‌کند. هم ترکیبی از این دو اشتباه. مسیر درآمدزایی، میزان درامد و بقیه هزینه‌هایی که صرف می‌کنید نیاز دارد تا شما بر روی آن‌ها کارکنید.

 

۲. بشنوید

اگر شما در حال مشاهده شکست رستوران هستید، بهتر است به‌سرعت دلیل این شکست را پیدا کنید. شاید شبکه‌های اجتماعی اینجا به شما کمک زیادی کند، با جستجو کردن نظرات مشتریان به انواع مختلف و اینکه در مورد رستوران شما چه فکر می‌کنند بتوانید نقاط ضعف رستوران را پیدا کنید. بهترین راه روراستی است. شاید حقیقت تلخ باشد اما یکی از راه‌هایی است که ممکن این شما را از شکست برهاند. نظرات همیشه به این معنی نیست که کار شما مشکل دارد، اما اگر بیشتر نظرات منفی بود و همه در راستای یک دیگر بودند بهتر است تا حداقل در وهله اول آن یک مشکل را برطرف کنید تا دوباره به کسب و کار خود برگردید. پس یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که به مشتریان خود این فرصت را دهید که چه در رستوران و چه به‌صورت مجازی نظرات خودشان را به شما برسانند و این اطمینان را به آن‌ها بدهید که نظراتشان حتمی شنیده می‌شود. باید راه انتقاد را باز بگذارید.

 

۳. تمرکز بر روی هزینه غذا

هزینه‌ غذا عامل ساخت و هم شکست یک رستوران است : این عامل از مهم‌ترین جزییات سودآوری رستوران است. اینکه چه میزان بابت هر منو هزینه می‌شود خیلی اهمیت دارد. باید بدانید که هزینه کردن برای یک منو زمانی مناسب است که شما توانایی فروش آن را دارید اگر در شرایط نامساعد فروش قرار دارید بهتر است کمی از هزینه‌ها و انواع منو کاسته شود منو تغییر کند. منو را به شکلی ساده‌تر و کم هزینه‌تر تغییر دهید تا بتوانید میزان فروش را بالاتر ببرید.

 

۴. سریع ، اما به دقت عمل کنید

به طور معمول اینکه مشتری را به خاطر خالی شدن میز منتظر نگه‌دارید باید بدانید که این کار در حد فاجعه‌آمیزی اشتباه است. با این کار کامل مشتری را پس زده اید. هر رستورانی یک ساعت شلوغی دارد پس خیلی بد است که مشتری به داخل رستوران بیاید و بعد از یک منتظر ماندن طولانی از رستوران بیرون برود. پس هیچکس نباید به مدت طولانی معطل شود، نه به این مفهوم که به سمت مشتری حمله‌ور شوید ، اما در این شرایط از آن‌ها بخواهید کمی صبر کنند و این اطمینان را به آن‌ها بدهید که به سرعت جایی برای نشست برایشان آماده می‌شود و حتماً درخواستشان برای سفارش غذا در اولویت قرار می‌گیرد. میزی که خالی شد را به‌سرعت تمیز کنید و برای نشستن آن را آماده کنید. حتی شده برای آن‌ها یک خدمه ویژه قرار دهید، تا مشتری میزان دقت و اهمیت شما را متوجه شود. سعی کنید همیشه میز و صندلی اضافی برای این‌گونه زمان‌ها داشته باشید. فروش بیشتر حتی در مقدار کم روز کاری شمارا می‌سازد.

 

۵. تعداد پرسنل رستوران را کاهش دهید

تابه‌حال برایتان اتفاق افتاده که در رستوران بنشینید و چشم در چشم بودن پرسنل با مشتریان را مشاهده کنید. اینکه چندین نفر خدمه در رستوران در حال راه رفتن در رستوران باشند یا خیره به مشتری در جایی ایستاده باشند؟

 

یکی از عوامل زیادی که سرمایه شمارا بعد از هزینه کردن برای غذا به هدر می‌دهد پرسنل است. اگر فکر می‌کنید وجود برخی از پرسنل در برخی از روزها نیاز نیست آن‌ها را به خانه بفرستید این به معنی اخراج نیست به این معناست که گاهی واقعاً به حجم زیاد پرسنل نیاز نیست ، ولی اگر احساس شما این است که به طور کلی تعداد خدمه زیاد است شاید مجبور باشید تا اخراج کنید. برخی از روزها رستوران شما ازآنچه که تصور می‌کردید خلوت تر است و مشتری به تعداد انگشتان دست است پس در این شرایط و با در نظر گرفتن قابلیت تعدادی از پرسنل خود می‌توانید از خدمه بخواهید رستوران را فقط برای آن روز ترک کنند و اگر بهشان نیازی بود حتماً خبرشان خواهید کرد. این کار باعث می‌شود تا هم رستوران خلوت‌تر باشد و هم حقوق یک روز چند خدمه از میزان درامد کلی محاسبه نمی‌شود.

 

۶. در آشپزخانه چه می‌گذرد

آشپزخانه ، اولین رکن یک رستوران است. بسیاری از رستوران داران ، هنگام راه اندازی رستوران ، بیش از هر چیز به زیبایی فضای سرو غذا و معماری آن توجه می‌کنند ، در صورتی که طراحی و چیدمان آشپزخانه ، شامل اصول و روش‌های دقیق و استانداردی است که اگر رعایت نشوند ، هزینه‌های رستوران را بالا می‌برند.

 

برای مثال ، آشپزخانه رستورانی که به درستی طراحی نشده ، بارها و بارها آشپز خود را در مسیر کار ، زمان پخت ، دسترسی به تجهیزات آشپزخانه و انبار به درد سر می‌اندازد. برای همین است که پیش از طراحی رستوران، می‌بایست فضای آشپزخانه را به درستی طراحی نمود.

 

دقت کردن به اعداد در مدیریت کردن رستوران اهمیت به سزایی دارد. اعداد شما را از شکست نجات می‌دهد. با ارائه بهترین ها در غذا، کیفیت، فضا، و… مشتریان را به رستوران خود وفادار کنید و پیشرفت رستوران را مشاهده کنید.

 

تجهیزات آشپزخانه

یک ضرب المثل انگلیسی می گوید : افرادی که با بی دقتی و بدون برنامه پولشان را خرج می کنند سر انجام فقیر می شوند

 

با احترام تورج امین فر – کارشناس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

 

در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09378003488

تلفن ارائه دهنده : 09378003488

دسته بندی : راه اندازی رستوران

تعداد بازدید : 386 نمایش

امیر حسن

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۳۱

تلفن : 05138553171

ایمیل : amirhasann@yahoo.com

سلام.بنده تجربه ای در رستوران کترینگ ندارم و خیلی کم با نوع کار آشنا هستم.
میخواستم بپرسم از خدمتتون که کار درستیه با ۸۰ میلیون یک کترینگ مناسب و استاندارد راه اندازی کنم و سر آشپز و پیک و کارگر استخدام کنم.
بنده ساکن مشهدم و نزدیک حدود ۱۷ شهریور چندتا کترینگ وجود داره که کوبیده و جوجه و خورشت دارن ولی با قیمتی بالاتر از بقیه جاها .میخواستم مشورت بگیرم که بنده با سرویس دهی بهتر و پیک رایگان و قیمت کمتر از اونها موفق میشم یا خیر؟
ممنون از لطفتون

تورج امین فر

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۳۳

تلفن : 09356107101

ایمیل : touraj.aminfar@live.com

جناب آقای امیر حسن با سلام با وجود رقبای قدیمی و جا افتاده در منطقه برای راه اندازی کترینگ کار سختی پیش رو خواهید داشت.
شما در رقابت با رستوران ها و کترینگ های اطراف باید سرویس دهی بهتر و پیک رایگان و قیمت کمتر + کیفیت بالاتر + منوی جذاب تر + اضافه کردن اشتها آورها و پیش غذاها در کنار غذا + بازاریابی اصولی دارا باشید.
یک مدیر حرفه‌ای رستوران، می‌بایست شش دانگ حواسش به کار رقبایش باشد! او می‌بایست نه تنها کار رستوران‌های هم‌قد و قواره خودش را زیر ذره‌بین قرار دهد، بلکه بایستی کار بقیه رستوران‌های هم‌جوار که حتی ممکن است از لحاظ سطح خدمات در رده پایین‌تر و بالاتری نیز قرار دارند را هم مورد توجه قرار دهد. البته سطح میزان این توجه متناسب با کلاس رستوران است. برای مثال یک رستوران سطح بالا با سرویس فرانسوی کار زیادی به کبابی بیرون‌بر یک کیلومتر آن طرفتر ندارد. اما باید در نظر داشت که توجه دائمی به رقبا و یا حتی به ظاهر رقیببان و فراتر از آن، رستوران‌های تازه‌تأسیسی که در نزدیکی رستوران شما راه‌اندازی شده‌اند، بسیار مهم است. حال یک مدیر خوب چگونه باید از تهدید تازه‌واردین بهره‌برداری کند. پاسخ روشن به این پرسش این است: متمایز باشد و تمایزتان را حفظ کنید!
بنشینید و فکر کنید، شما مدیر رستوران هستید، بین شما و رقبایتان چه فرقی است؟ بین منوی شما، آشپز شما، سرویس و میزبانان شما با رستوران‌های رقیب همجوار چه تفاوت‌هایی وجود دارد؟ این تمایزات را هر چه که هست و هر کدامشان که باعث می‌شود مشتری شما را انتخاب کند، روی کاغذ بنویسید و برای بهبود و پر رنگ کردن آن گام بردارید. مانندِ این که شما یک غذای خاص و خوشمزه دارید، بر روی آن تمرکز کنید، در تبلیغات‌تان به آن اشاره کنید، از آن بسیار یاد کنید و به میزبانان سفارش کنید آنرا به مهمانان توصیه کنند.
حال اگر تمایز بارزی نیافتید باید چه کار کرد؟ خوب کارتان درآمده! باید این بار اساسی فکر کنید و برعکس عمل کنید. یعنی ببینید رقبایتان چه مشکلاتی دارند، آن مشکلات را در رستوران خود به مزیت‌تان تبدیل کنید. مثلاً اگر میزبانان رستوران رقیب شما اخمو و ناکارآمد هستند، میزبانان حرفه‌ای و خوش‌برخورد استخدام کنید و بکار بگیرید. اگر بیشتر روی این قضیه وقت بگذارید و فکر کنید، به نتایج جالبی می‌رسید.
خوب از تمام این بحث این طور باید نتیجه گرفت که به رقبایتان به جای تهدید به چشم فرصت نگاه کنید. فرصتی که باعث می‌شود شما مزیت های خود را توسعه دهید و بر روی تمایزاتتان تمرکز کنید.
جناب آقای امیر حسن برای شما در راه اندازی کترینگ آرزوی موفقیت دارم .

زاهدی

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۳۸

تلفن : 09188720344

ایمیل : zzaahheeddii@gmail.com

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
من در حال حاضر به در شغل خودم به دلیل اشباع شدن و به اصطلاح زیاد شدن دست درامدم بسیار پایین امده میخوام وارد حیطه کبابی بشم فقط کباب کوبیده مرغوب سوالم اینه که هزینه تقریبیش چقدر میشه و ایا این شغل نسبت به مشاغل دیگه سود بیشتر و امنیت شغلیه بهتری داره یا نه سپاسگزارم.

تورج امین فر

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۳۹

تلفن : 09356107101

ایمیل : touraj.aminfar@live.com

جناب آقای زاهدی با سلام اگر شما دقت و تمرکز زیادی داشته و به تولید و تهیه مواد غذایی علاقه زیادی دارید، این شغل ایده آل شماست.
به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ های شخصیتی خاصی هستند که در این شغل موفق می شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند.
جناب زاهدی امنیت شغلی بدین معناست که تنبل ها خیالشان از بابت شغلشان راحت باشد لذا کسانی که تنبل بوده و امانتدار و درستکار نیستند نباید امنیت شغلی داد ولی صنعت غذایی پرسود بوده و با فکر درست و برنامه ریزی صحیح به بهترین ها خواهید رسید.

SaHaR

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۴۲

تلفن : 05138520066

ایمیل : saharisahar@yahoo.com

با سلام و خسته نباشید
من ساکن مشهد هستم ،و می خوام یک رستوران ولی از نه از نوع فست فود بلکه از نوع رستوران های ملل یا کژوآل با یک ایده نو در یکی از نقاط خوب شهر بزنم مدارک و تجربه کار آشپزی هم دارم رشته خودم مدیریت هست و تجربه ای کمی هم در هتلداری دارم ممنون میشم بدونم نظر شما با چه نوع رستورانی و با چه مقدار هزینه می توانم این کارو انجام بدم؟

تورج امین فر

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۴۳

تلفن : 09356107101

ایمیل : touraj.aminfar@live.com

سرکار خانم سحر با سلام جهت راه اندازی رستوران نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق می باشد.
ابتدا باید ذائقه مشتریان هدف تعیین گردد و بر اساس آنها منوی نسبتا کاملی طراحی شود ، سپس بر اساس غذاهای منو تجهیزات رستوران را با توجه به کیفیت متریال ، سایز و ابعاد و کارکرد که متغیر خواهد بود مشخص می نماییم.

KHANOME NEMATI

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۴:۵۱

تلفن : 02166064868

ایمیل : nemati74@hotmail.com

با سلام
جناب اقای تورج امین فر من یک دختر بیست ساله هستم با تجربه کار در تسریفات مجالس و اشنایی بسیار کم با کترینگ ف علاقه ی زیادی به راه اندازی یک کترینگ در تهران را دارم با سرمای کمی حدود ۱۵۰ میلیون تومان ، ابتدای امر دوس دارم با یک کترینگ کوچک به متراز ۶۰ تا ۸۰ متر و در مناطق متوسط شهر تهران شروع به کار کنم ، به نظر من کترینگ داشتن جایی خیلی شیک و در بالای شهر ندارد چون بیشتر اشنایی مردم و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند با تبلیغات قوی هستش ، نمیدونم واقعا از کجا شروع کنم از تهییه لیست وسایل و کار کنان مورد نیاز برای کترینگ یا از تهیه لیست هزینه های مغازه ها و مواد اولیه و یا اینکه اشنایی با رقبا و یا اینکه تمرکز روی گرفتن مجوز ، لطفا منو راهنمایی کنید تا انشالا بعدا برای اجرای ۱۰۰% کار کترینگ حضورا برای مشاوره مزاحمتون بشم .
ممنون از لطفتون

تورج رحمتی خامنه

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۰۲

تلفن : ۰۹۱۴۰۰۱۱۸۱۰

ایمیل : rahmatikhamene@gmail.com

با سلام آقای امین فر و دیگر دوستان خوشحال میشم در ضمینه آموزش و راه اندازی فست فود و رستوران و ارتقا منو غذاهای ایرانی وایتالیا یی و ترکی با شما همکاری کنم شماره تماس اینجانب هم پیوست شد.

بهنام

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۰۳

تلفن : ۰۹۱۱۱۴۳۷۴۱۰

ایمیل : behnam911@yahoo.com

سلام آقای امین فر و عزیزان دیگر ،بنده به اتفاق یکی از دوستان در سدد احداث یه رستوران کافی شاپ برآمدیم و چون اولین کارمون در این زمینه هست ،نیاز به راهنمایی و همچنین برآورد هزینه جهت اجرای این کار داریم ،چه در بخش آشپزخونه و کافی شاپ و حتی مدیریت،خیلی خوشحال میشم از راهنماییتون استفاده کنم،ممنونم.

مسیح کلاهدوزان

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۲۹

تلفن : ٠٩١٣۴۴۴۴٩٠۴

ایمیل : masihkolahdozan@yahoo.com

سلام دوستان
من می خوام یک رستوران متفاوت تاسیس کنم باهام تماس بگیرید

آرش نعمتی

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۳۰

تلفن : ٠٩١۴۴١٢١٠٧۶

ایمیل : arashnematy@yahoo.com

سلام وخسته نباشد من از تبریز تماس میگیم در مورد مدیریت فضا ی یک فست فود میخواستم مشاوره کنم ودر مغازه ١٣٠ متری چه مقدار آشپزخانه در نظر بگیرم تا یک مناسب برای آشپزی باشد دوم مقدار پرسنل خود را با آشپز و صندوق دار و دو قارسون می توانم در این کار موفق باشم یانه باتشکر آرش

میثم

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۳۰

تلفن : ۰۹۱۲۱۶۱۲۱۷۴

ایمیل : meysamtjrb@gmail.com

سلام
من میخوام تهیه غذا بزنم دوستان خواهشمند است تجربیات خود را به اینجانب انتقال فرمایید
با سپاس

میلادجباری

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ساعت ۱۵:۳۲

تلفن : ۰۹۳۸۲۲۸۴۳۳۹

ایمیل : miladjabbari@gmail.com

سلام.خسته نباشید استاد.بنده ساکن اصفهان هستم ویک جوان۲۲ساله هستم . میخواهم یک رستوران یافست فود شیک در یکی از مناطق شمالی تهران راه اندازی کنم بنظرشما با چقدرهزینه میتونم هدفم رودنبال کنم؟ بنظرتون۶۰۰میلیون کافیه ؟؟درخصوص این امر خیلی کم تجربه دارم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
شماره تماس جهت راهنمایی هم پیوست شده تشکر

جواد

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ساعت ۱۵:۰۷

تلفن : ۰۹۲۱۱۸۳۱۱۷۴

ایمیل : sajadqumi3757@gmial.com

سلام
یه سرمایه ۳۰۰تا۵۰۰میلیونی میخام
برا رستوران ایتالیایی در قم
بازگشت پول و سود رو بعد دوسال تضمین میکنم
۴تا جوونه تحصیل کرده ایم
۰تا ۱۰۰ رو بلدیم
مکان در بهترین جای قم رو هم داریم
سرمایه فقط نداریم
۰۹۲۱۱۸۳۱۱۷۴
۰۹۳۳۱۴۴۵۹۵۰


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تلفن : 09378003488

تلفن : 09378003488

فکس : 09378003488

وبسایت : http://Ashpazkhaneha.Com

آدرس محل : میدان انقلاب ، خیابان منیری جاوید ، فست فود کرنو

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 757 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 2778 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 249443 نفر

پربازدیدترین محصولات


ساندویچ میکر فست فود با دوشیر تنظیم درجه فر اغذیه نه کاره رستوران ایتالیایی پیتزا گریل گاز چرخ گوشت دهنه 32 گیربکسی آلفا استیل حلوا زعفرانی با تزیین پسته بادام اجاق گاز صنعتی چهارشعله با فر 12من تمام استیل دلمه فلفل پنیری با قارچ و سویا در فر لوبیا پلو با گوشت های چرخ کرده دیگ صنعتی سرخ کن استوانه ای جوشی قطر110 دستگاه دیگ پخت برنج اتوماتیک چلویی نما مکعب استیل سایز300لیتر شوت سیب زمینی همبرگر دو طبقه بدون جاپاکتی فر یک سنگ 32 دیزی سنگی پزی طراحی تخصصی وب سایت رستوران کافی شاپ فست فود تافی شکلاتی عسلی کاراملی کره ای دستگاه پوست کن سیب زمینی استوانه ای تمام گیربکسی ساج چدنی تنور نانوایی بدنه استیل با دودکش گاز

پرسش و پاسخ


 1. متی دوستی در دستگاه سرخ کن کنتاکی هنی پنی آمریکایی Henny Penny
 2. وحید در دستگاه همبرگر زن دستی 13سانتیمتری
 3. رامین حسین خانی در فست فود کاکتوس تهران کاشانی
 4. مهدی در راه اندازی یک فست فود گام به گام تا بازاریابی
 5. فرشاد در راه اندازی یک فست فود کوچک
 6. حائري در فست فود ریژاو تهران هفت حوض
 7. تینا امین فر در چیز کیک پنبه ای ژاپنی
 8. هما در راه اندازی کترینگ با دوازده گام
 9. Sahel در چیز کیک پنبه ای ژاپنی
 10. زهرا کیانی در کوکو سیب زمینی زرد مجلسی
 11. رویا عمرانی در کوکو سیب زمینی زرد مجلسی

نقشه


آموزش آشپزیطراحی سایت و سئو توسط 09356107101