اغذیه نشاط تهران بلوار مرزداران

اغذیه نشاط تهران بلوار مرزداران

تلفن ارائه دهنده : 09102308724

فست فود نشاط دارای انواع غذاها مانند ساندویچ ، پیتزا ، سوخاری و کباب ترکی به همراه نوشیدنی های مختلف می باشد که محبوب ترین غذایش کباب ترکی هست که برایش صف می ایستند.
آدرس اغذیه نشاط شعبه مرزداران : شهرک ژاندارمری ، بلوار مرزداران ، خیابان آریافر بین خیابان گلستان پنجم و هفتم
من تورج امین فر هستم و از دوتا از مشتریان لوازم فست فود تعریف این فست فود را شنیده بودم به همین دلیل ، برای امتحان این رستوران به اغذیه نشاط در مرزداران رفتم که کباب ترکی مخلوطش به نظرم بهترین و عالی بود ، کباب ترکیا خوش مزه ای بود که در تصاویر ملاحظه می فرمایید ، حسابی جای همگی شما عزیزان رو خالی کردم.

کباب ترکی نشاط مرزداران

کباب ترکی نشاط مرزداران

اغذیه نشاط واقع در مرزداران

 

بعد از ۴۵ سال تلاش و موفقیت در راه اندازی اغذیه نشاط ستارخان و رستوران نشاط ستارخان مدیریت تصمیم به افتتاح اغذیه نشاط مرزداران در سال ۱۳۹۵ گرفت.
اغذیه نشاط مرزداران دارای ۳ طبقه و بالکن با فضایی شیک و مدرن جهت پذیرایی آماده سازی شده است و تمام مواد اولیه اغذیه نشاط مرزداران به صورت روزانه و از اغذیه نشاط ستارخان به طور مستقیم تهیه می شود.
مدیریت محترم به منظور احترام به مشتری مداری گوشت ، مرغ و تمام مواد اولیه را به صورت روزانه خریداری می کند و از با کیفیت ترین گوشت و مرغ در طبخ غذاها استفاده می کند ، طوری که به غذای دام و طیور توجه خاصی داده می شود تا گوشت لذیذ و مرغ لذیذ را در اختیار عموم قرار دهد.
تنوع منوی غذا اغذیه نشاط مرزداران با اغذیه نشاط ستارخان یکسان بوده است و برای متنوع تر شدن منو ، غذاهای جدیدی در اغذیه نشاط مرزداران اضافه شده است که به شما پیشنهاد می شود حتما از منوی غذاهای جدید امتحان کنید.

فست فود تهران

اغذیه نشاط شعبه اصلی واقع در ستارخان

 

اغذیه نشاط ستارخان با مدیریت جناب آقای امام وردی غفاری شهریور در سال ۱۳۵۰ تاسیس شده است که در این سال ها با مشقت و همت عالی ایشان با به کارگیری از بهترین کیفیت موادغذایی که با ذهن خلاق خود و همچنین با پشتکار قابل تقدیر توانسته اند موفق به راه اندازی و تداوم بخشی به خدمت رسانی و رضایتمندی بسیاری از مشتریان شوند.
قابل ذکر است که ایشان مبتکر اولین مرغ بریان و کباب ترکی ایران بوده اند.
شاید شما هم به عنوان رهگذر با دیدن صف طولانی مشتریان در جلوی درب اغذیه نشاط ستارخان متحیر و متعجب شده اید که علت این همه ازدحام چیست!؟
اما اگر فقط یک بار طعم لذیذ غذاهای نشاط را چشیده باشید مطمنا با توجه به کیفیت ، خدمات ، تازگی مواد ، بهداشت و همچنین مشتری مداری و بسیاری دیگر از آیتم ها متوجه خواهید شد که ازدحام صف به علت حفظ کیفیت در سالهای طولانی بوده است.
متنوع بودن منوی غذایی این اغذیه یعنی اغذیه نشاط نظر بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کرده است منوی غذا شامل : ساندویچ کباب ترکی ، ساندویچ ژامبون سرد ، ساندویچ ژامبون تنوری ، ساندویچ مغز و… سوخاری ، بال سوخاری ، تنوع در پیتزا ها ، همبرگرها و پیش غذاها سیب زمینی سالاد کلم و سالاد الویه که طعم خاص و لذیذ آنها را فقط در اغذیه نشاط خواهید چشید.
برتری اغذیه نشاط نسبت به دیگر اغذیه ها می تواند مثال زدنی باشد شما می توانید به همراه خانواده و دوستان خود در محیط کاملا بهداشتی و صمیمانه این اغذیه لحظات عالی را سپری کنید.
از بسیار مزایای دیگر همچون : با در اختیار گذاشتن نان رایگان ، آب سردکن به همراه یخ ، سس کچاب و سس مایونز که دست ساز و در ظروف یکبار مصرف پلمپ شده اند ، در اختیار مشتریان قرار داده اند که به اندازه ی نیاز به طور آزادانه استفاده کنند.
مشتری مداری و خدمت رسانی یکی از برجسته ترین خصوصیات این اغذیه بوده است.

فست فود نشاط مرزداران

فست فود نشاط مرزداران

رستوران نشاط واقع در ستارخان

 

مدیریت اغذیه نشاط ستارخان بعد از ۲۸ سال سابقه درخشان در حفظ کیفیت و مشتری مداری اقدام به افتتاح رستوران نشاط در سال ۱۳۷۸ واقع در خیابان ستارخان نبش کوچه محمدی نرسیده به اغذیه نشاط کرد.
با به کارگیری اصول کیفیت ، تازگی مواد ،‌ قیمت مناسب و بهداشت فضایی کاملا خانوادگی را برای صرف نهار و شام با طبخ غذاهای ایرانی ایجاد کرده است.
تنوع در منوی غذایی یکی دیگر از برتری رستوران نشاط می باشد.
منو رستوران نشاط شامل : چلو کباب کوبیده ، چلو برگ گوسفندی ، بختیاری ، سلطانی ، شیشلیک و … چلو جوجه زعفرانی ، چلو جوجه فیله مرغ ، خوراک مرغ ، زرشک پلو با مر غ و… خورشت ها چلو خورشت گوسفندی و چلو خورشت قورمه سبزی گوسفندی باقالی پلو با مرغ ، ماهیچه گوسفندی ، گوشت گردن مخصوص بره ، چلو و باقالی پلو با ماهی قزل آلا و تنوع در پیش غذا ها سوپ جو ، ماست خیار ، دورچین های مخصوص و دیس مخصوص نشاط ، چلو کره ۴ نفره +‌ جوجه کباب مخصوص + لقمه + فیله گوساله + سالاد شیرازی + ماست خیار + دورچین که انتخابی بینظیر ۴نفره با قیمت مناسب می باشد.
رستوران نشاط مبتکر چلو کباب دورو برای اولین بار در ایران می باشد که در یک روی آن کباب کوبیده و در روی دیگر آن جوجه کباب زعفرانی می باشد.
ساعت کاری رستوران نشاط ۱۱ الی ۲۳ همه روزه با سرویس رایگان در محدوده می باشد.

قیمت کباب ترکی نشاط ستارخان

قیمت کباب ترکی نشاط ستارخان

سایت های اغذیه نشاط :
www.Neshat.co
www.Neshatfood.com

منوی اغذیه نشاط

منوی اغذیه نشاط

شعار :
سپاس از نیم قرن همراهی شما

منوی کباب ترکی نشاط

منوی کباب ترکی نشاط

تو دو ماه گذشته سه دفعه به این رستوران رفتم.
نکات منفی : بسیار شلوغه. مناسب هیچ برنامه‌ای هم نیست. فقط باید غذا بخورید و زودی برید بیرون! تر و تمیز و باکلاس هم نیست.
نکات مثبت : هر سه دفعه کباب ترکی گوشت خوردم و هر سه دفعه خوشمزه بود. دو نوع سس داره که به هر میزان که بخواهید می‌تونید استفاده کنید. البته طعم سس سفید رنگش متغیره و بین سس ماست و مایونز و طعم‌های ناشناخته دیگه پرسه می‌زنه! پرس سه نفره کباب ترکیش ۴۵ تومان برای ۴ تا ۵ نفر فرد عادی کافیه به نظرم. قیمت نون و مخلفات روی پرس حساب شده و به هر میزان که بخواهید، می‌تونید نون بردارید. سیب‌زمینی‌های دونفره‌اش واقعا حجیمه و یک خانم و آقای عادی رو سیر می‌کنه.
باقی غذاهاش رو تازگی امتحان نکردم ، اما قدیما برگرش هم خوشمزه بود. در کل اگر فقط برای میل کردن غذا به رستوران میرید و به فضا و شلوغی و این‌ها اهمیت زیادی نمی‌دید ، گزینه مناسبی هست.

منو رستوران نشاط ستارخان

منو رستوران نشاط ستارخان

كباب تركي نشاط مرزداران

كباب تركي نشاط مرزداران

آدرس اغذیه نشاط شعبه مرزداران : بلوار مرزداران ، خیابان آریافر بین خیابان گلستان پنجم و هفتم
تلفن نشاط مرزداران : ۴۴۳۸۱۴۰۰
از ساعت ۱۱ الی ۲۳:۳۰ آماده ارائه سرویس می باشد
كباب تركي يعني نشاط ما كه دوستداريم شما هم حتما امتحان بفرمایید.

در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۵ این مطلب نوشته شده است.

تلفن ارائه دهنده : 09102308724

تلفن ارائه دهنده : 02166245022

دسته بندی : فست فود

برچسب :

تعداد بازدید : 550 نمایش


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : شرکت تجهیزات آشپزخانه آرمان

تلفن : 09102308724

تلفن : 02166245022

فکس : 02166203900

وبسایت : http://arman-maham.ir

آدرس محل : تهران ، یافت آباد ، بلوار معلم ، تقاطع بلوار الغدیر ، ساختمان ماهان ، واحد 10

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 137 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 1397 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 124102 نفر
تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تاج گل

پربازدیدترین محصولات


سیب زمینی اسپایسی تنوری با آرد سوخاری در فر فر آبگوشت دیزی یک سنگ 32 ظرف تنور نان کباب سنتی رستوران میرزا قاسمی کارمندی تهرانی دمی استامبولی با سیب زمینی استانبولی اجاق پلوپز چهار شعله کوره دار گاز کپسولی دستگاه خشک کن سبزی صنعتی فست فود جزیره تهران یافت آباد سینک دو لگنه صنعتی 150 با پایه و پاتروکی استیل نخود سبز پلو با قارچ ماشین ظرفشویی صنعتی 1200 بشقابه زانوسی ایتالیا فر آبگوشت دیزی یک سنگ 32تایی طراحی سایت رستوران فست فود حرفه ای اسفناج پلو با گوشت چرخ کرده پاتیل خیساندن برنج پایه دار سایز 85

پرسش و پاسخ


 1. فرشاد در راه اندازی یک فست فود کوچک
 2. حائري در فست فود ریژاو تهران هفت حوض
 3. تینا امین فر در چیز کیک پنبه ای ژاپنی
 4. هما در راه اندازی کترینگ با دوازده گام
 5. Sahel در چیز کیک پنبه ای ژاپنی
 6. زهرا کیانی در کوکو سیب زمینی زرد مجلسی
 7. عبدی صرافیان در سینک دولگن پایه دار ظرفشویی صنعتی 120 باپاتروکی
 8. رویا عمرانی در کوکو سیب زمینی زرد مجلسی
 9. محمد قاضی از متل قو مازندران در آبمیوه گیری صنعتی هویج سیب کرفس
 10. سعیده در راه اندازی یک فست فود گام به گام تا بازاریابی
 11. حمید در راه اندازی یک فست فود گام به گام تا بازاریابی

نقشه


آموزش آشپزی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات رستوران

تجهیزات فست فودطراحی سایت و سئو توسط 09356107101